Bağkur Ne Zaman Emekli Olurum?

Bağkur Ne Zaman Emekli Olurum?

bagkurdan-ne-zaman-emekli-olurum-1Bağkur Gün Sorgulama yapmak artık e-devet şifresi gerektirmeden yapılabiliyor. Nasıl Yapılıyor Gelelim Bunu size Kısaca anlatmaya. Artık gelişen teknoloji ile Türk insanı da yakından tanışıyor. Her şeyi  tüm sorgulamaları tüm işlemleri tek tık ile İnternet ortamından yapıyorsunuz. İnternet’in yaygınlaşmasıyla artık devletle ilgili tüm bilgilere de tek tıkla ulaşmak mümkün. Sosyal Güvenlik Kurumu işlemlerinde, merak edilen tüm sorgulamalar internetten yapılabiliyor.

Bağkur Gün Sorgulama işlemi için aşağıdan size vereceğimiz linke tıklayınız. bagkur-gun-sorgulama

Bağkur Gün Sorgulama 

Açılan sayfadan bilgilerinizi doldurunuz. Ve sorgula butonuna tıklayınız.

Bağkur emeklilik sorgulama işlemleri bit tıkla internet üzerinden yapılabiliyor. Bağkur emeklilik sorgulama işlemlerini vereceğimiz sayfadan T.C Kimlik No ile şifresiz bir biçimde kolaylıkla yapabilirsiniz.

Bağkurdan ne zaman emekli olacağınızı öğrenmek için ilgili sayfada sol tarafta bulunan menüde Hizmet Dökümü sekmesine tıklayıp, oradan 4B Hizmet Dökümü seçeneğini tıklamanız gerekmektedir. Bu sekmeye tıkladığınızda Bağkur gün sayısını ve gerekli hesaplamaları yapabileceksiniz. Bağkur gün sorgulama için Tıklayınız. 

Bağkur Hizmet Dökümü alarak Bağkur Emeklilik Hesaplama Hizmetinden yararlanabilirsiniz. İlgili bağlantıya tıklamanız halinde emeklilik bilgilerinize de kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bağkur dan ne zaman emekli olacağınızı ve emekli olduğunuzda ne kadar maaş alacağınızı resmi olmayan bilgilerle öğrenebilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Muhtaçlık aylığı yönetmeliği değişti başlıklı makalemizde Kimler muhtaçlık Aylığı Alabilir, kimsesiz aylığ ve muhtaçlık aylığı hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ