Abank personel alımı- iş başvurusu 2015

Abank personel alımı- iş başvurusu 2015

AlternatifBank Türkiye’de finans sektöründe faaliyet gösteren bankalarımızdan birisidir. ABank, adı altında 1991 yılında Doğan Grubunun açtığı banka, 1996 yılı itibari ile Anadolu Grubuna bağlı olarak faaliyetlerini sürdürmüştür. Abank 2013 yılından beri Katar kökenli CBQ ve Anadolu Grubu iştiraki olarak bankacılık sektöründe büyümeye devam eden bir kuruluş haline gelmiştir.

Türkiye genelinde toplam şube sayısı 73 olan Abank’ın sadece İstanbul’da 32 şubesi bulunuyor.

Toplam beyaz yakalı personel sayısı 6000 olan Abank, 2015 yılında hızlı bir giriş yaparak yeni şube sayısını arttırmayı hedefliyor. ABANK PERSONEL ALIMI- İŞ BAŞVURUSU 2015

Abank mevcut şubelerde açık pozisyonlar olduğunda insan Kaynakları departmanı aracılığı ile ilanlarını duyuruyor. Mevcut Abank açık pozisyonları arasında, Müfettiş Yardımcısı, Uzun Dönem Stajyer, Network Yetkili Uzmanı, ADK iş Analisti, ADK Yazılım Uzmanı, Bireysel Bankacılık Yetkilileri, Şube Operasyon Yetkilileri ve Şube Pazarlama Yetkilileri gibi iş ialnları yer almaktadır. Ayrıca farklı departmanlarda ABank şubelerinde görevlendirmek üzere Genel İş Başvuru formunun da doldurulmasıyla personel alımı yapılacaktır.

ABank şubeleri için açık pozisyonlarını buradan inceleyerek başvurabilirsiniz. 

Ayrıca ABank Genel İş Başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz. 

Açık pozisyonlar için yapılan başvurular arasından değerlendirmeler tamamlanarak uygun adaylara dönüş sağlanmaktadır. Genel iş başvuru formu ile ise yeni açılacak pozisyonlarda değerlendirmek üzere veri tabanında saklanmaktadır. Sayfamızı takip ederek güncel iş ilanlarını takip edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ