Akbank Personel ve İşci Alımı Yapılacak 2012

Akbank Personel ve İşci Alımı Yapılacak 2012

Akbank Personel ve İşci Alımı Yapılacak 2012

Akbank Personel ve İşci Alımı Yapılacak 2012

Akbank Genel Müdürü Binbaşgil, bu yıl 70 şube açacaklarını, 1000′e yakın istihdam sağlayacaklarını söyledi.

Akbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil, bankanın yeni dönem hedeflerinin paylaşıldığı basın toplantısında açıklamalar yaptı.

Binbaşgil şunları söyledi: “Yurtdışında yatırım yapabilmemiz için en azından yurtiçindeki büyüme potansiyelini dışarıda görmemiz lazım. Yurtdışındaki büyüme olanakları Türkiye’ye oranla biraz daha düşük, bu nedenle olanaklarımız olsa da dikkatli olmak durumundayız.
70 ŞUBE AÇILACAK

Bu yıl 70 şube açacaklarını, 1000′e yakın istihdam sağlayacaklarını belirten Binbaşgil, “Bu yıl 500′ün üzerinde ATM yatırımı yapacağız, 120 milyon dolar teknoloji yatırımı yapacağız” dedi.

2012′de KOBİ kredilerinde yüzde 20′nin üzerinde büyüme gerçekleştirmeyi hedeflediklerini kaydeden Akbank Genel Müdürü sözlerini şöyle sürdürdü: “Önümüzdeki günlerde Türkiye’nin en büyük projelerinin ve girişimlerinin arkasındaki bankalardan birinin Akbank olduğunu göreceğiz. Dış borçlanmada önceki yılların üzerine çıkacağız, geçen sene 10 milyar dolar seviyesinde dış borçlanma gerçekleştirdik, her yıl yüzde 35 oranında artışımız var.

Risk yönetiminde muhafazakar olmamız nedeniyle, Basel II uygulamaları SYR’leri düşürecek olsa da, Akbank’ta bunun pozitif etkisi bile olabilir.

Sektörde 2012′de kredilerde yüzde 15, mevduatta yüzde 12 civarında büyüme öngörüyoruz, Akbank bu oranların birkaç puan üzerinde büyüyecektir.”

Kaynak: http://www.personelalim.com/akbank-personel-alimi-1000-kisi.html

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. fuat taş dedi ki:

  slm 1981 dogum lu acik ögrtim lisesi mezunu batman da ikamet ediyorum e sınıfı ehliyetim var çalışmak tan memnun olurum

 2. önder durmaz dedi ki:

  merhaba ben önder durmaz Ş.urfa Birecik te ikamet ediyorum. önlisans muhasebe mezunuyum. iyi derecede inğilzcem var. 1981 dogumluyum. b sınıfı ehliyetim var ve aktif olarak araba kulanabiliyorum. bilğisayar sertifakam var.. bilğilerinize.

 3. Hakan KALA dedi ki:

  Kahramanmarasta yaşıyorum yaşım 28 EMİTAŞ A.Ş de 5 yıldan beri PC Operatörü olarak çalışıyordum.İşten ayrılma sebebim devamlı şehir dışı olduğu içindi.EMİTAŞ A.Ş de gelir gider yapılan iş maaşları hazırlıyordum.Şuan işsizim bilgisayar sertifikam var ve Akbank şubesinde çalışmak istiyorum.Eğer uygun görülürse tabi ki çalışmayı seven bir insanım Kahramanmaraş endüstri meslek lisesi elektronik bölümü mezunuyum ve Akbankta çalışmak istiyorum…

 4. Mahmut ÇALIŞKAN dedi ki:

  Merhaba; 11.12.1990 Samsun Doğumluyum.Zonguldak Karaelmas Ünv. Çaycuma MYO Önlisans Muhasebe Bölümü mezunuyum.Anadolu Ünv. 3. sınıf İktisat öğrencisiyim.Muhasebe alanında 2 yıllık tecrübem vardır.Bankanızda bana uygun bir pozisyonda görev almaktan mutluluk duyarım.

 5. emrah türkyay dedi ki:

  27 yaşındayım 5 yıllık e ehliyetim ve silahlı güvenlik kartım var 5 yıllık deneyiymim var ikisindede kavacıkta ikamet ediyorum ilginize teşekkürler 05395109610

 6. resul yılmaz dedi ki:

  halkbankası a.s 1.5 sene çalıştım. güvenlik görevlisi olarak.eşimin tayini nedeniyle istanbuldan kayseriye yerleşmek zorunda kaldım. ehliyetim var.aöf 3.sınık iktisat okuyorum.

 7. sedat ATLI dedi ki:

  merhaba ben sedat 04.05.1990 diyarbakır dogumluyum dicle anadolu lisesi mezunuyum diyarbakır merkez de ikamet ediyorum sizinle çalışmaktan memnun olurum ilginize teşekkürler.

 8. sedat ATLI dedi ki:

  merhaba ben sedat 04.05.1990 diyarbakır dogumluyum dicle anadolu lisesi mezunuyum diyarbakır merkez de ikamet ediyorum sizinle çalışmaktan memnun olurum ilginize teşekkürler.

 9. PINAR AKSOY dedi ki:

  Ticaret Meslek Lisesi Bankacılık Bölümünden Mezunum. Sağlık Kurumları İşletmeciliği Okuyorum.1 yıl Adana Akbank Merlez de staj yaptım. Daha sonra Özel Hastanelerde çalıştım. 13 yıllık iş deneyimim var. 1 yıl Özel bir hastanede yöneticilik yaptım. Sizinle çalışmaktan çok memnun olurum. Teşekkürler.

BİR YORUM YAZ