Albaraka Türk Taşıt Kredisi Dosya Masrafı

Günümüzde insanların ihtiyaçları sürekli olarak artış göstermektedir. Bizler de Albaraka Türk Bank olarak bizimle çalışmayı tercih eden müşterilerimiz için her zaman en iyisini yapmaktayız. İnsanların ev sahibi olmak ve araç sahibi olmak gibi arzularını yerine getirmek için Albaraka Türk Bank taşıt kredisi dosya masrafı kapsamında uygun fiyatlarla kredi imkânları sunmaktayız.

Neden Albaraka Türk Bank’ı Tercih Etmelisiniz?

Albaraka Türk Bank günün şartlarına göre değişen finans oranlarında yapılan değişikliği gizli tutmaktadır. Bankamız Türkiye’de faizsiz banka alanında kurulan finans işletmelerinin ilki ve öncüsü konumundadır. Albaraka Türk Bank, satın alacağınız aracın değerinin 50.000 TL’lik kısmı için azami olarak %70, 50.000 TL’yi aşan kısmı için ise %50’sine kadar finansman sağlamaktadır.

Albaraka Türk Bank’a Taşıt Kredisi İçin Başvururken Neler Gereklidir?

                Eğer satın almak istediğiniz araç sıfır ise araca ait proforma faturası ya da asıl faturasını başvuru sırasında yanınızda getirmelisiniz, almayı istediğiniz araç ikinci el ise araca ait ruhsatla başvurunuzu yapabilirsiniz. Kişiye ait nüfus cüzdanı ve gelir belgesi de gerekli belgeler arasında yer almaktadır. Bunların yanı sıra ücretli müşteriler için gerekli olan şeyler ise, maaş bordrosu ya da net maaş tutarını gösteren iş yeri tarafından onaylı belge. Serbest meslek ile uğraşan müşterilerimiz ise, vergi levhası, onaylanmış bilanço – gelir tablosu, cari yıl mizanı ve faaliyet belgeleri ile başvuru yapmalıdırlar.

kredi kartı aidatı dilekçe örneği

Sizlerde Albaraka Türk Bank taşıt kredisi dosya masrafından yararlanmak istiyorsanız detaylı bilgi için şubelerimize gelebilirsiniz.

Albaraka Türk Bank araç kredisi dosya masrafı sizlerin bütçenize göre değişkenlik göstermektedir. 0 kilometre araçlar için %1,09 aylık faiz oranı bulunmaktayken 2. El araçlar için bu aylık faiz oranı %1,14’tür. Vade başlangıçları ve bitişleri seçeceğiniz kredinin aylık faiz oranına göre değişkenlik göstermektedir.

Albaraka taşıt kredisi

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*