BKM Express Nasıl Kullanılır?

BKM Express Nasıl Kullanılır?

Geçtiğimiz hafta reklamları yayınlanmaya başlayan BKM Express herkesin dikkatini çekmeyi başardı. BKM Express E-ticarette yeni bir dönem başlıyor. BKM Expess nedir? BKM Express’e nasıl üye olunacağını sizlerle paylaşmıştık. O konu ile ilgili yazımıza buradan ulaşabilirsiniz. Son yıllarda sanal ortamda alışveriş hızla artıyor. 2011 yılında 22 milyar TL olan e-ticaretin bu yıl sonu itibarıyla %50 büyüyerek 34 milyar TL’yi bulması bekleniyor.

Peki, bu aşamalar tamamlandıktan sonra Express platformunda nasıl işlem yapılıyor? BKM Express üyeliğini tanımlayarak, hesap açıp kart bilgilerini oraya tanıtan müşteri, bu hesabı ile yine bu platforma üye olan e-ticaret sitelerinden alışveriş yapabilir. Üstelik kart bilgilerini girmeden bu alışverişi tamamlayabilir. BKM Express, internet üzerinden alışverişlerde işyerlerine kart bilgilerini paylaşmadan işlem yapılabilir. Bu nedenle BKM Express banka bilgilerinizin güvenliğini sağlayan bir ödeme sistemidir. BKM Express kolay alışveriş imkanı sunan hızlı bir ödeme sistemidir. Kartınızı yanınızda taşımanıza gerek kalmadan hızlı işlem yaparsınız.

BKM Express ile nasıl alışveriş yaparsınız?

İnternet üzerinden alışveriş yapmak istediğiniz işyerinin ödeme sayfasında “BKM Express ile Öde” seçeneğini seçin.

Açılan BKM Express sayfasına “kullanıcı adı ve şifrenizle” giriş yapın.

Burada tanımladığınız kartınızı seçin. Taksitli veya peşin ödeme seçeneklerinden birisini seçin. Daha sonra bankanızda kayıtlı cep telefonu numaranıza gönderilecek doğrulama şifresini kutuya girin ve işlemi onaylayın. Böylece en güvenilir şekilde internet alışverişini tamamlamış oldunuz. 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ