En ucuz bayram kredisini hangi banka veriyor?

En ucuz bayram kredisini hangi banka veriyor?

Kurnab Bayramı kredisi veren bankalarıKurban Bayramı’na bir hafta kala bayram masrafları kapıda beklemeye başladı. Tatile gidenler, memlekete gidenler, kurbanlık alacaklar masrafların altından nasıl kalkacaklarını bilemiyor. Bankalar vatandaşın bayram nedeniyle artan masraflarını karşılamak için geleneksel olarak “Bayram Kredisi” vermeye devam ediyor. Bayram kredilerinin faiz oranları daha cazip olduğu kredi kullanmayı tercih ediyor. Vatandaşlar gerek bayram masrafları, gerek ertelediği borçları için para sıkıntısını gidermek amacıyla bankaların kapısını çalıyor. Bankalar özel kampanyalarla faizlerini de bir miktar aşağıya çekti. En düşük faiz aylık yüzde 0.68’ler seviyesine kadar inerken vade 60 aya kadar uzanıyor. Ancak her bankanın faiz oranları, kredi masrafları farklı. Bu nedenle araştırma yapmadan kredi başvurusu yapmayın. İşte çeşitli bankaların bayram kredisi faiz oranları.

Akbank: İhtiyaç kredisi kampanyası kapsamında 2.500 lira için 60 liradan başlayan taksitler ve “Kredini şimdi al ödemelerine 2014’te başla” seçeneği sunuyor.

Vakıfbank: 5 bin liraya kadar 0.85 faizli kredi veriyor. 1.02’den başlayan faiz oranlarıyla da 50 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanılabiliyor.

Halkbank: Bu bayram 17’nci kez düzenlenen ‘Erken Gelen Bayram Kredisi’ kampanyası ile 9 ay vadeli sıfır faizli ihtiyaç kredisi veriyor. Azami 3 bin lira tutarındaki krediler 9 ay vadeli olarak, sıfır faiz avantajı ve 199 TL dosya masrafıyla sunuluyor. Daha uzun vadeli kredi masrafı olanlar ise yüzde 0.99 faiz oranı ve 9 lira dosya masrafı avantajından yararlanarak 10 bin liraya kadar kredi kullanabiliyor.

İş bankası: Tüm ücretli çalışanlar ile emeklilerin aylık yüzde 0.89’dan başlayan faiz oranlarıyla 60 ay vadeye kadar cazip kredi seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Finansbank: Günde 2 TL’den başlayan taksitlerle 5 bin TL veya günde 4 TL’den başlayan taksitlerle 10 bin TL ihtiyaç kredisi olanakları sağlıyor. Finansbank, müşterilerine özel yüzde 0. 49’dan başlayan faizlerle dosya masrafsız kredi ve faizsiz kredi paketi de sunuyor.

Garanti Bankası: Kurban Bayramına kadar sürecek kampanya kapsamında, yüzde 0.79 faizli kredi kullanılabiliyor. Yüksek tutarlı kredi ihtiyacı olanlara ise, 60 aya varan vadelerde, 100 bin TL’ye kadar kredi seçeneği sunuluyor.

Yapı Kredi: Yapı Kredi müşterileri günde 10 TL’ye, 36 ay vadeli 9 bin TL masrafsız bayram kredisinden faydalanabiliyor. Hayat sigortası masrafı 49 TL, yıllık toplam maliyet yüzde 16.09.

Denizbank: 2018’e kadar bayramlarda taksit öteliyor.

Türkiye Finans: Dosya masrafsız bayramlık mortgage kampanyası başlattı. Konutun yanı sıra taşıt finansmanında da bayrama özel bir ürün çıkaran Türkiye Finans 60 aya kadar vade ve 3 ay taksit erteleme imkanı sunuyor.

Bank Asya: Kurban Bayramında kredi kartı ile harcama yapacak olan müşterilerine özel imkanlar sunuyor. 1-20 Ekim tarihleri arasında harcamalarını AsyaCard ile yapan müşterilerin 100 TL’ye kadar, 100 TL’lik ikinci taksitli harcamayı yapan müşteriler 10 TL, üçüncü 100 TL’lik taksitli harcamaya 50 TL, dördüncü 100 TL’lik taksitli harcamaya 100 TL AsyaPuan kazandırıyor.

Şekerbank: 60 aya varan vadelerde yüzde yüzde 0.68’den başlayan faiz uygulanıyor ve 3 aya kadar taksit erteleyebiliyor.  3 bin liraya kadar olan kredi talepleri için yüzde 0.68’den, 15 bin liraya kadar kredi talepleri için yüzde 0.99’dan, 50 bin liraya kadar olan kredi talepleri için ise yüzde 1.09’dan başlayan faiz seçenekleri sunuluyor.

Odeabank: “Nakit Hazır” kampanyası ile günde 3 TL’ye 3000 TL, 5TL’ye 5000 TL seçenekleriyle tüketicilerin nakit ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor. “Nakit Hazır”da dosya masrafı ödenmiyor, belge, kefil gibi prosedürler bulunmazken geri ödemeler 2014’te başlıyor.

İNG Bank: en uygun bayram kredisi faiz ve koşullarını sunuyor. ING Bayram Kredisi, ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan herkese uygun seçenekler sunuyor.

 

ING İhtiyaç kredisi üst tutarı 14000 TL için 24 ile 60 ay arasında vade seçenekleriyle kredi dosya masrafı 9 TL ve istihbarat ücreti 20 TL olarak açıkladı. İNG ihtiyaç kredisi faiz oranı ise % 1,17

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ