Bursa Kebap Evi Bayilik (Franchise) Şartları

Bursa Kebap Evi Bayilik (Franchise) Şartları

Bursa Kebap Evi Bayilik

Minimum Şube Açılış Fiyatı: 150.000 TL
Ortalama Şube Açılış Fiyatı: 250.000 TL
Kurulum Ücreti: Metrekare başına 1.700 TL
Bayilik Ücreti: 30.000 dolar isim hakkı bedeli ve gelirden %3-4 pay
İletişim Bilgileri:
İlgili Kişi : İlker Bey
Adres : Namık Kemal Mah. Doğan Araslı Bulvarı 17.sk No:1 Esenyurt/İstanbul
Telefon : 0 212 690 52 52     Faks: 0 212 690 02 03

Marka Hakkında Bilgi:

Bursa Kebap Evi; uzun yıllar süren ön hazırlık ve araştırmalar sonucu dünyaca meşhur Bursa Kebabı’nı en gerçek haliyle tüketicilere sunmak için modern ve yenilikçi bir yönetim anlayışı çerçevesinde 2003 yılında kuruldu.

Gerçek Bursa Kebabı’nı tüketicilerle buluşturma fikri başlangıçta ne kadar tutarlı bir yaklaşımsa, bu muhteşem lezzeti çağdaş ve insan odaklı stratejiler ile markalaştırmak da bir o kadar ilgi çekici idi.

Nitekim, girişimcilerden gelen yoğun talep üzerine efsane marka güven halkasını daha da büyütmeye karar vererek “garantili franchising” modeli ile yatırımcılara ulaştı. Dahası, 2010 yılındaki markanın yeniden yapılandırılması projesi ise beklenen yükselişin gerçekleşmesine ve markanın artık ulusal bir tabana oturmasına neden oldu. Nitekim BKE bir yılda, rekor sayılabilecek % 300’lük büyüme oranı ile bugün Türkiye’nin en gözde döner restoranı olmayı başardı. Artık hedef büyük; çünkü gerçek kalite, yatırımcı dostu anlayış ve bir marka ile çalışma rahatlığı ülkemizin her köşesinde olmalı.

Şu anda 3’ü merkeze ait 15’i franchise olmak üzere 18 şubesi mevcut olan Bursa Kebap Evi bu sayıyı 30’a çıkartmayı hedeflemektedir. Bir şubenin kurulum süresi ortalama olarak 30 ile 45 gün arasında sürmektedir ve yatırımcının yatırdığı parayı geri kazanma süresi 18 ila 24 ay arasındadır.


Bir önceki yazımız olan UPS Türkiye İş başvurusu başlıklı makalemizde UPS İş başvurusu, UPS kargo eleman alımı ve UPS kargo iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ