Kahve Rüyası Bayilik (Franchise) Şartları

Kahve Rüyası Bayilik (Franchise) Şartları

Kahve Rüyası Bayilik

Genç, dinamik, fark yaratan hizmeti ve kalite anlayışı ile Kahve Rüyası, Antalya nın en prestijli mekanı ile kahve severleri buluşturmaya devam ediyor. Kahve Rüyası, 2005 yılından beri, Antalya ya getirdiği yenilikler ile her sektörden kurum ve kuruluşa örnek teşkil edecek bir başarı hikayesine vesile oldu.

Dünyanın dört bir yanından gelen eşsiz çekirdekleri Afrika’dan, Güney Amerika’dan, Endonezya ve Asya’dan, Orta Amerika’dan ve diğer yörelerden sizlerle paylaşmak için getiren Kahve Rüyası dünyanın en seçkin kahve yetiştiricilerinin mahsüllerinden seçilen çekirdeklerin oluşturduğu özel harmanlarını büyük bir titizlikle öğütüp kavurmaktadır .Kahvenin hep aynı lezzet ve tazelikte kalmasının sırrı, ürün temini ve işlenmesinde; uzun yıllar süren ar-ge çalışmalarının sonucu elde edilen standartların uygulanması ve tüm şubelerde aynı şekilde hazırlanmasındadır.

Kahve Rüyası bayiliği için internet sitesinden bir form doldurarak başvurmanız gerekmektedir. Bu başvuru sonucunda yapılacak görüşmelerde Kahve Rüyası bayiliği için gerekli şartları öğrenebilirsiniz. İlgili bayilik formuna aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz:

http://www.kahveruyasi.com.tr/?id=7

Daha detaylı bilgi almak ya da başka sorular sormak için Kahve Rüyası iletişim bilgileri:

Adres: Elmalı Mah. Cumhuriyet Cad. Valilik Yanı No: 40 ANTALYA
Tel: 0 242 244 64 61 – 244 40 49
Fax:  0 242 244 58 57
E-posta: info@kahveruyasi.com.tr


Bir önceki yazımız olan UPS Türkiye İş başvurusu başlıklı makalemizde UPS İş başvurusu, UPS kargo eleman alımı ve UPS kargo iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. necip akgöllü dedi ki:

    kadirli /osmaniyede ikametgah etmekteyım ve daha öncesınden beri sizlerı takip etmekteyım eger sizlerde bana bu ilçede bayılık verme imkanınız varsa ben bu göreve hazırım saygılarımla

BİR YORUM YAZ