Pilav Turka Bayilik (Franchise) Şartları

Pilav Turka Bayilik (Franchise) Şartları

Pilav Turka Bayilik

Minimum Şube Açılış Fiyatı: 12.000 TL
Ortalama Şube Açılış Fiyatı: 15.000 TL
Kurulum Ücreti: Metrekare başına 700 TL
Bayilik Ücreti: Reklam katkı payı ve kullanım bedeli olarak sabit bir miktar (Kara geçilmeye başladıktan sona ciro üzerinden belirlenecektir.)
İletişim Bilgileri:
İlgili Kişi : Erkan Tutluoğlu
Adres : Atatürk Mah. Aydoğdu Sok. No:17 İkitelli/Küçükçekmece
Telefon : 0 212 696 23 44

Marka Hakkında Bilgi:

Türk yemek kültürünün geleneksel vazgeçilmeyen lezzeti olan pilavı kendimizce özel olarak üreten Pilavturka, pilav kültürünü organize bir düzeyde ve gıda standartlarına uygun olarak, marka güvencesi ile işletme ve işletmecilere sunmaktadır.

Alanında uzman kadrosu, dinamik yapısı ve kazandıran bayi ortaklıkları ile kurumsallaşmasını bütünüyle tamamlayan Pilavturka hızla büyümeye devam etmektedir.

Şu anda tek şubede hizmet veren Pilav Turca hedef olarak belirlediği İstanbul-Avrupa yakasında yeni bayilikler ile 12 şubeye çıkmayı hedeflemektedir. Ortalama 10 günde şube kurulabilir ve bu sırada girişimciye Pilav Turca tarafından eğitim, proje ve pazarlama desteği ile yer seçimi, bölge koruma konusunda danışmanlık verilecek ve ortak reklam girişimleri olacaktır.

Yatırımcı yüksek kar oranı ile yatırımını ortalama 4-6 ayda geri alabilecektir.


Bir önceki yazımız olan UPS Türkiye İş başvurusu başlıklı makalemizde UPS İş başvurusu, UPS kargo eleman alımı ve UPS kargo iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Nur ozturk dedi ki:

    Bende gıda üzerine bayilik almak çok istiyorum. Kendime çok güveniyorum. Çok zor durumdayım. Sizlerden yardım istiyorum. Sermayem olmadığı için maddi durumunda çok kötü hiç birşey yapamıyorum. Kaymakamlığa bayilik veren bazı firmalara başvurdum. Ama bir sonuç alamadım. Lütfen bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Dualarım inşallah kabul olur. Sizlerden yardımcı olsanız da olmazsanız da şimdiden Allah razı olsun. Sabırsızlıkla benimle iletişime geçmenizi bekliyorum. İsmim. Nur Öztürk. Lütfen iş için ciddi kişiler arasin

BİR YORUM YAZ