Volkswagen Bayilik ve Şartları

Volkswagen Bayilik ve Şartları

Otomobil bayiliği almak masraflı ve yatırım gerektiren bir iştir. Bunun için 1.5 milyon lira ile 3 milyon lira arası bir yatırımı miktarını göze almak gerekir ve ayrıca özellikle Volkswagen gibi büyük otmobil firmaları için bu şartlar çok daha ağırlaşmaktadır. Şöyle ki her ilde bayilik açılmasına izin verilmediği gibi, açılması istenen illerde de varolan bayileri etkilemeyecek şekilde bir yapılanma söz konusu olacaktır. Volkswagen bayiliği alabilmeniz için gereken şartlardan en önemlisi kullanım alanı büyük bir showroom ve ofise ihtiyac duymanızdır. Bunun yanında yedek parça ve bakım yapabileceğiniz bir servis yeriniz olması da gerekli şartlardandır.

Volkswagen bayiliği almak için yapacağınız harcamayı hesaplamak için bulunduğunuz bölge ve o bölgedeki fiyatlar çok etkili olacaktır. Bu tarz harcamalar dışında ne tarz harcamalar çıkacağı ve hangi şartlara uyulması gerektiği Volkswagen ile temas kurularak elde edilebilir. Bunun için http://binekarac.vw.com.tr/iletisim.aspx adresini kullanabilirsiniz ya da http://binekarac.vw.com.tr/  canlı destek bölümünü kullanabilirsiniz.

Volkswagen AG, Almanya’da, 1937 yılında tek model halk tipi otomobil üretimi için Nasyonal Sosyalist Alman İşçi Partisi tarafından Alman Otomotiv Birliği’ne kurdurulan otomobil firması. Şirketin adı, Almanca’da halkın arabası anlamına gelmektedir. Grubun sahip oldugu markalar Audi, Porsche, Bentley, Bugatti, Lamborghini, Seat, Škoda,Volkswagen Ticari Araçlar ve şubat 2008’den bu yana Scania’dır. Brezilya’daki fabrikalarında VW Titan Tractor adıyla kamyon üretimine başlamıştır. Güney Afrika Cumhuriyetindeki fabrikasında Volksbus adıyla otobüs üretmektedir. 1967’den beri Brezilya Sao Bernardo Campo fabrikasında üretilen Combi modeli, çağdaş güvenlik şartlarına uyum sağlayamadığı için Temmuz 2013’te üretimi durdurulmuştur. Volkswagen slogan olarak ‘Das Auto’yu kullanmaktadır.


Bir önceki yazımız olan UPS Türkiye İş başvurusu başlıklı makalemizde UPS İş başvurusu, UPS kargo eleman alımı ve UPS kargo iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ