Fatih Belediyesi Personel Alımı 2014

Fatih Belediyesi Personel Alımı 2014

İstanbul Fatih ilçesinde ikamet eden, iş arayan yada mesleki kariyer konusunda kendisini geliştirmek isteyen vatandaşları için, Fatih Belediyesi kariyer merkezi oluşturmuştur.

Vasıf ve nitelik analizleri yapılarak,  başvuruları uygun iş fırsatlarına yönlendirmenin yanı sıra mesleki gelişimlerini tamamlamak, vasıf ve niteliklerine göre meslek kurslarına yönlendirmek için Fatih Belediyesi tarafından oluşturulan birim, çalışmalarını profesyonel bir şekilde yürütmektedir.

Fatih Belediyesine her gün yüzlerce insan iş için başvuru yapmaktadır. Belediye kariyer merkezi ekibiyle, başvuruları değerlendirip, uygun işlere kriterlerine uygun iş arayanları yönlendirmektedir.

Fatih Belediye Başkanlığı Kariyer Merkezinde neler yapılır? 

İş arayıp bulamayan,
Nasıl bir iş aradığına karar veremeyen,
Çevresinde danışacak veya kendisini yönlendirecek kimseye ulaşamayan,
Danıştığı kişilerden yeterli bilgi alamayan,
Etkin bir özgeçmiş hazırlamasını bilmeyen,
vatandaşlarımıza yardımcı olmak, onları yönlendirmek, işe yerleştirmek ve istihdam oluşturmak için Fatih Belediyesi Kariyer Merkezini oluşturmuştur.

Bu imkanlardan yararlanmanız için Fatih ilçesinde ikamet etmeniz gerekmektedir. Fatih Belediyesine bizzat gidip iş başvurularınızı da yapabilirsiniz. Aynı zamana Fatih Belediyesi kariyer merkezine başvuru yaptığınızda İşkur’un mesleki eğitim kurslarından da faydalanabiliyorsunuz. Kariyer merkezi kriterlerinize göre sizleri en iyi  şekilde yönlendiriyor.

Fatih Belediyesi 2014 Personel Alımı başvuru ve detaylı bilgi için aşağıdaki fotoğrafa tıklayabilirsiniz.

fatih belediyesi personel alımı 2014


Bir önceki yazımız olan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2014 başlıklı makalemizde Belediye eleman alımları, İstanbul belediyesi bahçıvan başvurusu ve İstanbul Belediyesi eleman alımı 2014 hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. ramiz öztoprak dedi ki:

    e şöfor ehliyetim var pisiko teknik src2 src 4 belgelerim var boştayım çalışmak istiyorum

  2. Cengiz dedi ki:

    Temizlik beya şöför işi arıyorum

BİR YORUM YAZ