Güney Marmara Personel ve Eleman Alımı

Güney Marmara Personel ve Eleman Alımı

Güney Marmara Personel ve Eleman Alımı

T.C. Güney Marmara Kalkınma Ajansı (GMKA) 25.01.2006 tarih ve 5449 sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun ile 25.07.2006 tarih ve 26239 sayılı Resmî Gazete’de yayınlanan Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri çerçevesinde; TR 22 Düzey 2 Bölgesinde (Balıkesir ve Çanakkale) çalıştırılmak üzere; Bölge ve ülkesinin kalkınmasına hizmet etmeye gönüllü, iletişime açık ve kendinegüvenen, başarma azmine sahip, çevresindeki olaylara duyarlı, öğrenmeye ve kendisini yetiştirmeye açık, sorumluluk alabilen, yenilikçi, yaratıcı, çözüm odaklı, analitik ve stratejik düşünme becerisinesahip, değişen çalışma şartlarına uyum sağlayabilen, insan ilişkileri, kendini ifade yeteneği ve iletişim becerileri güçlü, organizasyon ve yönetim becerisine sahip, görev verilecek her birimde ve her iki ilde şartsız görev yapmayı kabul edecek, çağın gerektirdiği bilgi sistem/donanımlarını kullanma ve uygulama yeteneklerine sahip, seyahat engeli olmayan 5 (beş) Uzman Personel ve 2 (iki) Destek Personeli (İnsan Kaynakları/İdari İşler Görevlisi) alımı yapılacaktır.

üney Marmara Kalkınma Ajansı’nın merkezi Balıkesir olup, Ajansın faaliyet alanını Balıkesir ve Çanakkale illeri oluşturmaktadır. Bu nedenle, sınavda başarılı olanlar, bu illerden, Ajans’ın uygun göreceği ilde çalışacaktır.

Sınav Takvimi ve Sınava Başvuru Yeri

SINAVA BAŞVURU YERİ: Güney Marmara Kalkınma Ajansı Paşaalanı Mah. A.Gaffar Okkan Cad. No:36/B BALIKESİR

SINAV BAŞVURU TARİH : 04 Nisan-13 Nisan 2012

VE SAATLERİ: 08.30-17.00

SINAV ŞEKLİ: SÖZLÜ SINAV

SÖZLÜ SINAVA KATILACAKLARIN İLANI: 16 Nisan 2012

SINAV YERİ: Güney Marmara Kalkınma Ajansı Paşaalanı Mah. A.Gaffar Okkan Cad. No:36/B BALIKESİR

SÖZLÜ SINAV TARİHLERİ: 18-19 Nisan 2012

GMKA Personel alım ilanı için tıklayınız…

GMKA İş Başvuru Formu için tıklayınız…

GMKA CV Formatı için tıklayınız…


Bir önceki yazımız olan 2012 Vaiz alımları Diyanet İşleri Vaiz Alım İlanı başlıklı makalemizde diyanet cezaevi vaizi alımı, diyanet işleri başkanlığı ve diyanet memur alımı 2012 hakkında bilgiler verilmektedir.


İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*