Belediye Personel Alımları 2014

Belediyelerde, personel, işçi, memur  veya vasıfsız elaman alımları ihtiyaç çerçevesinde zaman zaman gerçekleştiriliyor. Her ilin yada ilçenin belediyesine ait eleman alımlarını sizlerle bu sayfamızdan paylaşacağız.

Belediyelerde iş bulup çalışmak istiyorsanız öncelikli olarak e-devlet şifrenizi biliyor olmanız gerekmektedir.  www.turkiye.gov.tr adresine tıklayarak, bağlı bulunduğunuz belediyenin sayfasına gidip oradan memur ve eleman alımlarını takip edebilirsiniz.

Belediye eleman alımlarında, belediyelere giderek yada telefonla arayarak eleman alımları yada iş başvuruları hakkında bilgi sahibi olmanız oldukça zordur. Yapacağınız tek şey, e-devlet şifrenizle yukarıda vermiş olduğumuz linkten giriş yaparak başvurularda bulunabilirsiniz.

Belediye Personel Alımları 2015

Belediyelerde çalışmak için üniversite mezunu olma gibi bir şart yoktur. Tabi bu şart, belli pozisyonlar için geçerlidir. Temizlik elemanları, yemekhane elemanları, geçici, sezonluk işçiler ve stajyerler için bu durum geçerlidir. Mesai saatlerinin düzenli oluşu, hafta sonları çalışılmaması belli özel ve resmi günlerde çalışılmaması, maaşların düzenli ödenmesi gibi sebeplerden dolayı belediyelerde çalışmak isteyenlerin sayısı oldukça fazladır. Hem bayanların hemde erkeklerin rahatlıkla iş bulabileceği belediyelerin, eleman, personel ve işçi alımlarını sizlerle bu sayfamızdan paylaşmış olacağız. İlanlarımız güncel olup, tarihleri genellikle yazmaktadır.

İşkur’un resmi sitesi olmadığımızı belirterek, sayfalarımızın bilgilendirme amaçlı olduğunu söylemek isteriz.