Aydın Doğan Vakfı Bursu başvurusu

Aydın Doğan Vakfı Bursu başvurusu
Aydın Doğan Vakfı Bursu

Aydın Doğan Vakfı Bursu

Doğan Grubu Şirketleri sahibi Aydın Doğan tarafından 1996’da kamu yararına çalışan bir kurum olarak Aydın Doğan Vakfı kuruldu. Vakıf 96’dan beri çalışmalarını eğitim, kültür, kamu sağlığı, bilimsel araştırma, spor ve ekonomi alanlarında başarıyla sürdürdü. Türkiye’nin sosyal ve kültürel atmosferine katkıda bulunan bu alanlarda Vakıf çatısı altında faaliyet göstererek ilerlemeye katkıda bulunmaya yoğunlaştı.

Vakıf kurulduğu günden beri eğitime deste vererek, aynı zamanda nitelikli işgücü yetiştirmeyi hedefledi. Bu bilinçle öncelikle kalkınmakta olan yerlerde çağdaş eğitim kurumları açmaya ve öğrenim sürecini çağın gerektirdiği teknolojiyle güçlendirmeyi sürdürdü.

Vakfın en çok destek verdiği eğitimden sonra medyayla ilgili çalışmaları desteklemek, kültürel ve sosyal ilerlemeyi hızlandırma faaliyetleri de yer alıyor. İşte bu kapsamda vakıf üniversite öğrencilerine yönelik karşılıksız burslar veriyor. Özellikle iletişim fakültesi öğrencilerinin ve Aydın Doğan Vakfı okullarında okuyan maddi olanakları yetersiz öğrencilerin burs önceliği bulunuyor. Karşılıksız burs veren vakıf, başvuru yapanlar arasından başarılı ve yardıma ihtiyacı olan öğrencileri belirleyip bursları dağıtmaktadır.

Aydın Doğan Vakfı bursu kazanmak için Aydın Doğan Vakfı ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Aydın Doğan Vakfı Burhaniye Mahallesi Kısıklı Caddesi No:65 P.K 34676 Üsküdar / İstanbul

Tel:        +90 216 556 91 76 / 77

Faks:     +90 216 556 91 47

Email:        advakfi@hurriyet.com.tr

http://www.advakfi.org

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. sehriban akay dedi ki:

    vermiş oldugunuz burstan faydalanmak istiyorum yrdmcı olrsnz sewnrım tsk edrm

BİR YORUM YAZ