ETİ Burs Başvurusu 2015

Türkiye’nin gıda sektöründeki önemli markalarından birisi olan ETİ, Eskişehir’de bulunan üretim tesislerinden çocukluğumuzdan günümüze kadar gelen lezzetleriyle tanınıyor. Firuz Kanatlı tarafından bisküvi üretilmek üzere 1960 yılında kurulan ilk tesislerde “ETİ” markası hayatımıza girdi. Günümüzde gofretten çikolataya, bebeklere özel ürünlerde diyet ürünlerine kadar geniş bir yelpaze ile gıda devi haline geldi. ETİ şirketi günümüzde eğitime destek vermek için çeşitli burslarıyla da adından söz ettirmeye başladı. Her yıl ihtiyaç sahiplerine farklı adlarla anılan ETİ Burslar verilmeye devam ediliyor.

ETİ Bursları

ETİ, Yüksek Öğrenim İhtiyaç Bursu, Üstün Başarı Bursu,Master/Doktora Bursu ile ihyitaç sahibi olan öğrencilerin eğitim masraflarına katkıda bulunmaya devam ediyor.

ETİ Burs Başvuru şartları

ETİ üretim tesislerinin bulunduğu Eskişehir’de ikamet ede veya Eskişehir’de okuyan öğrencilere burs vermeye devam ediyor. Bu nedenle ETİ Burs başvurusu yapmak isteyenlerden Eskişehir’de yaşadığına dair ikamet belgesi isteniyor. Ayrıca ailesinde ETİ çalışanı olanlara da burs veriliyor. Emekli veya vefat etmiş anne/baba ETİ çalışanı olan öğrenciler de ETİ burslarından yararlanabiliyor.

Eskişehir bağlantılı veya Eskişehir nüfusuna kayıtlı olan üniversitelerin ön lisans/lisans/master-doktora öğrencilerine karşılıksız burslar veriliyor. Böylece eğitimli bir nesil yetişmesine hizmet etmeyi hedefliyor.Eti Burs Başvurusu 2015

ETİ Burs başvuru tarihleri

Eskişehir merkezli dev bisküvi markası ETİ her yıl başarılı ancak mali imkanları sınırlı olan öğrencilere burs veriyor.

ETİ Şirketler Grubu, Yönetim Kurulu her yıl burs başvuru tarihlerini, kontenjan ve burs miktarını belirliyor. Grubun internet sitesinde başvuruların 1 – 15 Eylül arası yapılacağı belirtiliyor. Burs başvuruları internetteki başvuru formu doldurularak yapılıyor. Ancak başvuru formu tıklanmak istendiğinde bu yıl için başvuruların başlamadığı belirtiliyor.  Bu nedenle ETİ burs başvuru yapacak olanların şirketin sitesini takip etmeleri gerekiyor.

ETİ Burs Başvuru formu, doldurmak için TIKLAYINIZ!

Gönderiler ve Mülakat Adresi: ETİ PLAZA İnsan Kaynakları Grup Başkanlığı Sosyal Hizmetler Müdürlüğü Kızılcıklı Mahmut Pehlivan Cad. No:11 ESKİŞEHİR

ETİ Burs Başvurunda istenen belgeler

İkametgah Belgesi (En az 2 yıl Eskişehir’de ikamet ettiğini gösterir belge)

Vukuatlı nüfus kayıt örneği

Üniversiteyi kazandığını gösterir belge

Gelir durumunu gösterir belge

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*