Evyap vakfı burs başvuruları

Evyap vakfı burs başvuruları

burs1927 yılında sabun üretimiyle ticaret hayatına atılan firma günümüzde ürün gamını genişleterek dev bir marka olmayı başarmıştır. Evyap bugün dünyanın önde gelen sabun ve kişisel bakım ürünleri üreticileri arasında anılmaktadır.

Bugün duş jelinden ağız bakım ürünlerine, cilt bakım kremlerinden kokulu kozmetiğe, şampuandan tıraş ürünlerine, bebek bezinden diş macununa kadar birçok kategoride aranan ürünleriyle 100’ü aşkın ülkede tanınmaktadır. Her geçen gün büyümesini sürdüren Evyap, ilk 100 Türk sanayi şirketi arasında yer almaktadır.

 

Evyap Holding Yönetim Kurulu Üyesi İlhan İşbilen’in katkılarıyla bir vakıf kuruldu.

Vakfın kurucuları arasında ailenin ileri gelenlerinden Selime Evyap, Nebahat Evyap İşbilen, İlhan İşbilen ve Sami Karahan yer alıyor. İstanbul merkezli vakıf olarak kuruldu.

Vakıfın adı “Mehtap Eğitim Vakfı” olarak belirlendi. Vakfın kuruluş amacı, tüm ihtiyaç sahiplerinin sağlık, barınma, iaşe, eğitim, öğretim, bilim, araştırma, teknoloji geliştirme ve diğer sosyal ve kültürel ihtiyaçlarını karşılamak olarak belirlendi. Milli eğitimin çağdaşlaşmasına, insan gücünün gelişmesine katkıda bulunmak için ırk, din, mezhep ve cinsiyet ayrımı gözetmeksizin eğitim kurumlarında eğitim gören öğrencilerin giderlerine katkıda bulunmak için çeşitli burslar veriyor. Evyap vakfı, yani Mehtap Eğitim Vakfı burs başvuruları her yıl Ekim ayında yapılmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ