İHH İnsani Yardım Vakfı

İHH İnsani Yardım Vakfı

ihh1992 yılından bu yana bölge, din, dil, ırk ve mezhep ayrımı yapmadan yardımlar ulaştırma misyonu ile çalışmalarını sürdüren İHH İnsani Yardım Vakfı bugün dünya çapında adını duyuran bir kuruluş haline geldi. Dünyanın 135 ülke ve bölgesine yardımlarını ulaştıran İHH İnsani Yardım Vakfı, dünyanın her yerinde darda olan, savaş, tabii afet gibi sebeplerle mağdur olmuş, yaralanmış, sakat kalmış; evsiz, yardıma muhtaç tüm insanlara insani yardım ulaştırmaktadır. Ayrıca bu insanların temel hak ve hürriyetlerini savunmak adına da çalışmalar yapmaktadır.

Önceleri yurt içinde faaliyetler yapan 1995 yılında kurumsallaşan bu çalışmalar günümüzde  5 kıtada 120 ülke ve bölgeye ulaşmaktadır. İHH İnsani Yardım Vakfı; günümüzde Türkiye’den tüm dünyaya ulaşan bir hayır köprüsü vazifesini üstlenmiştir. Vakıf Suriye’li, Somali’li, Gazze’li, Arakan’lı kardeşlerimize her türlü yardım ve desteklerini ulaştırmaya devam ediyor.

Vakıf tüm dünyada öncelik sırasına göre;

Savaş ve savaşın etkisinin sürdüğü bölgelerde

Afet bölgelerinde

Yoksulluk olan ülke ve bölgelerde yaşayan yardıma muhtaç kişilere her türlü yardımı ulaştırmaktadır.

İHH İnsani Yardım Vakfı yardım isteği ve burs başvurusu için tıklayınız. 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Geane dedi ki:

    admin diyor ki:Merhaba Zeynep Hanım, biz sadece kurs birlnlegiii yayınlıyoruz kayıt ve diğer detaylar ie7in İŞKUR’un yukarıdaki iletişim bilgilerinden bağlantı kurmanız gerekmektedir.İŞKUR Kadıkf6y’fcn E-Posta Adresi: adresine yazarsanız daha sağlıklı bilgi alabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ