Mesudiyeliler Birliği Hizmet Vakfı

Mesudiyeliler Birliği Hizmet Vakfı

mes-vakMesudiyeliler Birliği Hizmet Vakfı MES-VAK sağlık, sosyal yardımlar ve eğitim alanlarında hizmetler sunan bir vakıftır.

Mesudiyeliler Birliği Hizmet Vakfı

Ordu ili Mesudiye ilçesinin önce gelen hayırsever iş adamları tarafından 1996 yılında kurulan Mesudiyeliler Birliği Hizmet Vakfı MES-VAK eğitime verdiği destekle birçok öğrencinin geleceğini değiştirmesine olanak sağlıyor. MES-VAK karşılıksız bursları ile maddi olanakları yetersiz olan öğrencilere eğitim desteği veriliyor. Vakıf özellikle hemşehrilerine özel bursla dağıtıyor. Merkezi İstanbul’da bulunan vakıf, Mesudiye’de iki yılık veya 4 yıllık üniversiteyi kazanan her örgenciye Mesudiye birliği hizmet vakfı olarak burs vermeyi sürdürüyor. Vakıftan burs almak isteyen öğrenciler her yıl Eylül, Ekim aylarında burs başvurularını tapıyor.

Burs başvuru formu  www.mesvak.org.tr adresimizden indirilip doldurularak online olarak  diğer tüm evraklar ve başvuru formu dahil mesvakburs@outlook.com.tr adresine gönderilecektir.

Başvuru formunu bilgisayar ortamında doldurup online e-mail adresimize gönderiniz. İstanbul’dan burs alan öğrencilerle farklı organizasyonlar yapılmaktatır.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

Burs Başvuru Formu (Tıkla İndir)

1 Adet Vesikalık Fotoğraf (Fotoğraf Burs Başvuru Formuna eklenecektir )

Mesudiye ile ilgili kompozisyon

Nüfus Cüzdan Fotokopisi

Öğrenci Belgesi

Özgeçmiş

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. büşra ezgi hıdırlar dedi ki:

    ordu üniverstesi işletme öğrencisiyim 2013-2014 öğretim yılında burstan faydalanmıştım ikinci öğretimde okuyorum geçtiğimiz yıl size ulaşamadım bu yılki burstan faydalanmak istiyorum telefonlarınızdan ulaşamıyorum bana geri dönerseniz çok mutlu olurum

BİR YORUM YAZ