Bein Sports İptal Dilekçesi

Bein Sports İptal Dilekçesi

Türkiye ligi maçlarının ve diğer bazı Avrupa liglerinin yayın haklarını elinde bulunduran Bein Sports, abonelik işlemlerinin ardından sizlere bu maçları canlı olarak aktarıyor. Abone olduktan sonra gerekli ekipmanlar sizlere ulaştırılır. Daha sonradan bu abonelikten vazgeçmek için çeşitli prosedürleri tamamlamanız gerekiyor. Bein Sports iptal işlemleri iki aşamalı olarak yapılır. İlk aşamada iptal dilekçesi yazılır, ikinci aşamada ise Bein Sports ekipmanları geri iade edilir.

Bein Sports İptal Dilekçesi Nasıl Yazılır?

Yazılacak olan dilekçede öncelikle iptal nedeninizi belirtmeniz gerekiyor. Dilekçe kurallarına uygun bir şekilde iptal nedeninizi yazdıktan sonra dilekçeye eklemeniz gereken bazı bilgiler vardır. Dilekçede mutlaka abone numarası ve cep telefonu numarası da belirtilmelidir. Ayrıca imzalı bir şekilde kimliğin önlü arkalı fotokopisini de dilekçeye eklemeniz gerekiyor.

Üyeliğim Ne Zaman İptal Edilir?

İptal dilekçesi Bein Sports’a ulaştıktan sonra yayınlar en geç 24 saat içerisinde otomatik olarak kapanır. Yayınların kapandığına dair cep telefonunuza kısa mesaj gelecektir. Bu kısa mesajı almadıysanız gönderdiğiniz dilekçede hata yapmış olabilirsiniz. Cep telefonunuza yayın kapanmasıyla ilgili kısa mesaj geldikten sonra da 7 gün içerisinde üyelik tamamen sona erer.

Bein Sports Ekipman İadesi Nasıl Yapılır?

Üyelik işlemi sona erdikten sonra Bein Sports’a ait tüm ekipmanların geri teslim edilmesi gerekiyor. Bu ekipmanları en kısa süre içerisinde geri iade etmemeniz durumunda bu ekipmanlar ücretlendirilir ve sizlere bir fatura gönderilir. Bu açıdan üyeliğinizin tamamen sona erdiğine dair kısa mesaj aldığınız anda, ekipmanların iade işlemlerini yapın. Ekipman iadesinde dikkat etmeniz gereken nokta ise eksiksiz olarak teslim yapmaktır. Zira basit bir kablonun iade edilmemesinin bile faturası yüksek olabiliyor. Ekipman iadeleri için herhangi bir prosedür yoktur. Tüm ekipmanları kutu içerisine koyarak ilgili merkeze teslim edebilirsiniz.

Bein Sports Ekipmanları Nereye Teslim Edilir?

Bein Sport ekipmanlarını teslim etmek için en yakın yetkili servise gitmeniz gerekiyor. Genel olarak birçok büyük şehirde Bein Sports yetkili servislerini kolayca bulabilirsiniz. Tüm ekipmanları bu yetkili servise iade ettiğiniz zaman işlemler tamamen sona eriyor. Yetkili servise ekipmanları iade ettiğiniz zaman, teslim işlemini yaptığınıza dair ilgili belgeye imza atmayı da unutmayın.

Bein Sports İptal Dilekçesi İndirmek İçin TIKLAYIN

Bein Sports İletişim Bilgileri Telefon Numarası

DIGITURK Müşteri Hizmetleri 0 212 473 73 73 / 0 532 755 73 73

Dilerseniz http://tr.beinsports.com/iletisim İnternet sayfasından ilgili bölümleri doldurarak Bein Sports ile iletişim kurabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*