Belediye Ağaç Revizyonu Dilekçe Örneği

Belediye Ağaç Revizyonu Dilekçe Örneği

agac-revizyonu-dilekcesiAğaç revizyonu dilekçesi!

Yeniden gözden geçirme, düzeltme, yenileme, yenilenme, inceleme, kontrol etme anlamlarındaki “Revizyon” birçok işlem için kullanılan bir terimdir. Ağaç revizyonu ise mevcut bina, yapı, park veya bahçedeki ağaçlar için yapılacak çalışmalar için kullanılır. Ağaç revizyonu belgesinin alınabilmesi için öncelikle bağlı olunan Belediyenin İmar Ve Şehircilik Müdürlüğüne bir dilekçe ile başvuruda bulunulması gerekiyor. Bu konuda sizlere yardımcı olmak için örnek ağaç revizyonu dilekçesini aşağıda inceleyebilirsiniz…

Belediye Ağaç Revizyonu Dilekçe Örneği

Röperli krokiye göre mevcut ağaçların yerinde ölçülüp uygun ölçekte çizilmesi ile elde edilen ölçülü belgeye ağaç revizyonu deniyor. Söz konusu belgenin alınabilmesi için bağlı olunan belediyeye bir dilekçe ve diğer belgelerle başvuruda bulunulması gerekiyor. Ağaç revizyonu dilekçesi nasıl yazılır? Dilekçe örneği aşağıda yer alıyor.

 

 

                                                             ………. BELEDİYE BAŞKANLIĞI

                                                            İMAR VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRLÜĞÜ

 

 

 

…………. İlçesi …………. Mahallesi …………. sokak …………. pafta …………. ada …………. parsel sayılı yere ait ağaç revizyonunun yapılmasını bilgilerinize arz ederim.

 

 

 

EK: İmar durumu

Tapu

Çap

Röperli kroki

 

 

 

İsim Soyisim

Tarih

İmza

………….. 

Adres: ………….

 

 


Bir önceki yazımız olan Nitelik Belgesi Dilekçesi başlıklı makalemizde İmar ve Şehircilik Müdürlüğü Nitelik Belgesi Dilekçesi, Nitelik Belgesi Dilekçe örneği ve Nitelik Belgesi Dilekçesi nasıl yazılır hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ