İngilizce Vize Dilekçe Örneği

İngilizce Vize Dilekçe Örneği

İngilizce Vize Dilekçe Örneğiİngilizce Vize Dilekçesi nasıl yazılır?

Yabancı ülkelere çeşitli nedenlerden dolayı gidecek olan kişilerin konsolosluklardan vize almaları gerekmektedir. İş için, turistik amaçlı, sportif faaliyetler için, eğitim için kısacası her ne sebepten dolayı vize isteyen ülkelere giderseniz gidin vize başvurusu yapmalısınız.

Vize almak isteyen herkesin ihtiyaç duyacağı dilekçe örneklerini yayımlayarak sizlere fikir sunuyoruz.  Aşağıda yer alan dilekçe örneğini kişisel bilgileriniz ile değiştirerek tercihen bilgisayarda veya temiz ve özenli bir şekilde A4 kağıdına dolma kalemle yazarak imzalayıp, ekte istenen evraklarla birlikte yetkililere teslim etmeniz gerekmektedir. Böylece nasıl dilekçe yazarım, derdinden kurtulabilirsiniz. 

Örnek İngilizce Vize Dilekçesi

 

 

………………. BAŞKONSOLOSLUĞU
               İSTANBUL
Whom it may concern,
Our sales manager Mr. Mehmet YILMAZ will travel to your country between ……07.2008 – ……07.2008 for tourism. We guarantee the returning of him on above mentioned departure date. All his expenses during the travel ( his accommodation, transfers and in case of any accident or illness ) will be under guarantee of our company.
We kindly ask you to give the required visa..
OTEL İSMİ ve ADRESİ
Yours sincerely,

 

FİRMA KAŞE ve İMZASI
(İmza yetkilisi tarafından imzalanacaktır.)

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ