Şehit ve Gazi Çocuklarına Ücretsiz Kurs Dilekçe Örneği

Şehit ve Gazi Çocuklarına Ücretsiz Kurs Dilekçe Örneği

Dilekçe ÖrneğiDevlet şehit ve gazi ailelerine bazı ayrıcalıklar tanıyor. Eğitimde, ulaşımda, devlet memurluğunda şehit ve gazi yakınlarına ayrıcalıklı hizmet sunuluyor. Milli Eğitim Bakanlığının öğrenciler için düzenlediği kurslardan Şehit ve Gazi Çocukları ücretsiz olarak yararlanabilmektedir. Bu haktan yararlanmak için velisinin okul idaresine dilekçe ile başvurması gerekmektedir. Şehit ve Gazi Çocuklarına Ücretsiz Kurs İçin Dilekçe Örneği aşağıda yer alıyor. Gerekli Belgeler sadece dilekçe ekine öğrenci kimliği eklenmesi yeterlidir.

T.C.

MİLLİEĞİTİM BAKANLIĞI

………………………İLKÖĞRETİM OKULU

 

Milli Eğitim Bakanlığı Öğrenciler Yetiştirme Kursları Yönergesi gereğince “Şehit ve Gazi çocukları kontenjana bakılmaksızın ücretsiz yararlandırılır” hükmüne dayanarak öğrenciniz olan ………………. kurslardan ücretsiz olarak yararlandırılmasını talep etmekteyiz.

Saygılarımla.

 

 

ADRES:

Ev Tel:

Cep    :

 

 

 

Ad Soyadı

İmza

 


Bir önceki yazımız olan Hukuk mezunlarına uzlaştırmacı olma imkanı başlıklı makalemizde avukat uzlaştırmacı olma imkanı, mahkeme uzlaştırmacı başvurusu ve uzlaştırmacı başvuru şartları hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ