Bağkur Dilekçe Örneği

Bağkur Dilekçe Örneği

bagkurBağkur çatısı altında bulunan çalışanlar ve emekliler kurum ile ilgili talep ve isteklerini dilekçe ve formlarla iletmelidir. Kuruma dilekçe ile ekinde de istenen evrakları kuruma teslim etmek gerekmektedir. Sizlere her konuda yardımcı olmak için çeşitli dilekçe örnekleri yazmıştık. Yapmanız gereken örnek dilekçeyi kişisel bilgilerinizle doldurarak ilgili kuma iletmeniz. SGK kurumuna bağlı olan Bağkur 4B çalışanları ve emeklileri hizmet dökümü almak, işe başlama bildirim formu talebi, yurtdışı borçlanma talep dilekçesi, tarımda kendi adına çalışanların bildirim dilekçesi, Sosyal Güvenlik Destek Primi Kesintisi Talep Dilekçesi, sigortalılık süresi tespit talep dilekçesi gibi çok çeşitli talepler için dilekçe yazılabilir.

BAĞ-KUR İL MÜDÜRLÜĞÜNE

……………………..

 

İl Müdürlüğünüzde ……………………………. Bağ-Numarası ilekaydım vardır ve bağkur borcum bulunmamaktadır. İşyerimi/işimi sonaerdirdiğimde (kapattığımdan) dolayı bağkur uyeliğimi dondurmak istiyorumistiyorum.

Gerekli işlemin yapılmasını arz ederim.

Tarih – imza

T.C. Kimlik No :

Adı-soyadı :

Doğum tarihi :

Doğum yeri :

Baba adı :

Ana adı :

Adres:…………………………

…………………………

…………….

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. HÜSEYİN AÇIKGÖZ dedi ki:

    Bağkur 1025 tl nasıl alabilir dilekce yazdım bir cevap gelmedi dilekcemin 2/9/2013 tarihli gön iban numarasıda verdim ama hala sonuc alamadım

BİR YORUM YAZ