Fabrika staj dilekçesi örneği

Fabrika staj dilekçesi örneği

dilekçeFabrikalar birçok kişiye isdihdam eden üretim merkezleridir. Fabrikalarda gerek işletme içinde, gerekse yönetim bölümünde çalışmak her öğrencinin dileğidir. Fabrikalarda çalışabilmek için aranan şartları sağlamak ve tecrübe gerekiyor. Çünkü fabrikalarda çalışmak için çok sayıda başvuru yapılıyor. Lise ve üniversite öğrencilerinin zorunlu staj hizmetlerini fabrikalarda yapmaları tecrübe avantajıyla işe yerleşmelerini kolaylaştırıyor. Meslek lisesi öğrencileri son sınıfta yıl boyunca üniversite öğrencileri ise okuluna göre değişmekle beraber 1-2 aylık sürelerde branşlarına göre bir kurumda staj yapmak durumunda kalıyor. Staj yapmak için en çok başvuru fabrikalara yapılıyor. Çünkü fabrikalarda staj yaparak deneyim kazanan öğrenciler okul bitiminde bu bölümlerde çalışmak için rakiplerinden bir adım önde oluyor. Staj döneminde yöneticilerin beğendiği öğrencilere fabrikalarda çalışma işi daha öncelikli veriliyor. Fabrikalarda staj yapmak için aşağıdaki gibi bir dilekçeyle başvurmak gerekiyor.

…………………………… A.Ş. MÜDÜRLÜĞÜ’NE

………………..

…./…./….

 

…………….. Lisesi …………….. Bölümü … numaralı 3. sınıf öğrencisiyim. Zorunlu olan son sınıf stajımı ………………………………… tarihleri arasında fabrikanızda yapmak istiyorum.

Gereğinin yapılmasını saygılarımla arz ederim

 

Ad-Soyad

İmza


Bir önceki yazımız olan Tembel öğrenciye burs yok! başlıklı makalemizde burs hakkı, bursun kesilmesi ve not ortalamasından bursun kesilmesi hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ