Staj iptali dilekçesi örneği

Staj iptali dilekçesi örneği

DilekçeMeslek Liselerinin son sınıfında bulunan öğrencilerle üniversite öğrencileri teorik olarak öğrendikleri, bilgilerini pratikte kullanmak amacıyla çeşitli özel veya kamu kurumlarında staj yaparlar. Staj yapılacak kurum öğrencinin iş hayatının belirlenmesinde de anahtar rolü üstlenir. Özgeçmişinde iyi bir firmada staj yapıldığının yazması iş hayatının ilk günlerinde olumlu bir referans olmaktadır. Staj yapılan firmada işin akışını öğrendikten sonra aynı işyerinde işe devam etme oranı da oldukça fazladır. Staj başvurusu ile ilgili dilekçe örneklerini sizlerle paylaşmıştık. Şimdide başvuru yapıp kabul edildiğiniz resmi bir kuruma verilecek staj iptal dilekçesinin örneğini sizlerle paylaşıyoruz. Sizin yapmanız gereken kişisel bilgilerinizi ve geçerli sebebinizi doldurarak iligili makama teslim etmek.

 

Staj iptali dilekçesi nasıl yazılır?

                                                                                                       

                                                                                                           .…/…../ 2013

 

 

                                                         ……………….Üniversitesi

                                 Tekstil Mühendisliği ve Tekstil Meslek Yüksek Okulu Müdürlüğü’ne

 

Yüksekokulunuz ……………………………..Programı, …………numaralı, …..sınıf öğrencisiyim. 2013-2014 akademik yılında yaz  stajını …………………………………………………………………………nedeniyle yapamayacağım.

 

Bilgilerinize saygılarımla arz ederim.

Adı- Soyadı

Okulu- Adresi TC No:

 

 


Bir önceki yazımız olan Tembel öğrenciye burs yok! başlıklı makalemizde burs hakkı, bursun kesilmesi ve not ortalamasından bursun kesilmesi hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ