Gelir tablosu ve bilanço tasdiki talep dilekçesi

Gelir tablosu ve bilanço tasdiki talep dilekçesi

fabrika-staj-dilekcesi-ornegi-1Gelir tablosu ve bilanço tasdiki talep edenlerin dilekçe ile Vergi Dairelerine başvurması gerekmektedir.

Günlük hayatta mükelleflerin vergi dairesi ile ilgili çeşitli işlemleri bulunmaktadır. Gelir İdaresi Başkanlığı sisteminde yaptığı düzenlemelerle bugün birçok işlem internet üzerinden yapılmaktadır. Sitemizde sizlere Gelir İdaresi Başkanlığı’na sunulmak üzere örnek dilekçeler sunmaya çalışıyoruz. Bu örnekler ışığında mükellefler her türlü talep ve şikayetleri için kısa sürede başvuru dilekçesi hazırlayarak ilgili birimlere iletmektedir.

Vergi dairelerinden, Gelir İdaresi Başkanlığı’ndan hangi konuda talebiniz varsa o konuyla ilgili dilekçeyi seçtikten sonra kendinize ait güncel bilgileri giriniz. Gelir İdaresi Başkanlığı sitesinde bu konuda online başvuru hizmeti de bulunmaktadır. Başvuruların elektronik ortamda alınabilmesi için ilgili bağlantıya tıklayınız. Ödeme kaydedici cihaz levhası talep dilekçesi online başvuru ekranına buradan ulaşabilirsiniz.

Vergi Dairelerine bizzat başvuru yapacak olanlar için örnek Gelir tablosu ve bilanço tasdiki talep dilekçesi altta yer almaktadır.

 

Gelir tablosu ve bilanço tasdiki talep dilekçe örneği

…. / …. / ……..

                                                ……………….. VERGİ DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜNE

                                                                                                      …………….

Dairenizin ………………………. T.C. Kimlik Numaralı Gelir Vergisi mükellefiyim. Ekte sunmuş olduğum 201…. yıllarına ait Bilanço ve Gelir Tablosunun tasdik edilerek tarafıma verilmesini talep etmekteyim.
Gereğini bilgilerinize arz ederim.

 

 

Adı Soyadı

…………. ………….

İmza

ADRES : ………. Mahallesi …….. Caddesi ……… Sokak ……… Sitesi ……… Blok No: …. D.No: ….. P.K.: …………. İl/İlçe

İŞ TEL : 0…. ……………

CEP TEL : 0…. ……………

E-POSTA ADRESİ : ……….@…………

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ