AÖF Bahar Dönemi Kayıt Yenileme

AÖF Bahar Dönemi Kayıt Yenileme

AOFAnadolu Üniversitesi, AÜ Açıköğretim AÖF öğrencileri dikkat! Bahar dönemine ilişkin kayıt yenileme işlemlerini yaptırmayı unutmayın!

AÜ, Açıköğretim, İktisat ve İşletme fakültelerinde ‘Bahar Dönemi Kayıt Yenileme İşlemleri’ devam ediyor. AÖF öğrencilere ikinci döneme ilişkin “Ders Kitaplarının Dağıtımı”nın devam ettiğini hatırlatırız.

AÜ AÖF kayıt yenileme süresi yarın sona eriyor 

Anadolu Üniversitesinin Açıköğretim Sistemi’ne göre öğretim yapan Açıköğretim, İktisat ve İşletme fakültelerine kayıtlı öğrencilerin ikinci dönem için kayıtlarını yenilemeleri gerekmektedir kayıtlar 24 Şubat 2014 Pazartesi günü başlamıştır. Bahar dönemi kayıt yenileme işlemleri 7 Mart 2014 Cuma günü mesai saati bitiminde sona erecektir. 7 Mart Cuma belirlenen süre içerisinde kaydını yeniletmeyen öğrencilerin bahar döneminde sınavlara katılamayacaklar. AÖF kayıtlarla ilgili yapılan açıklamada, kayıtların nasıl yapılacağı da anlatılıyor. “7 Mart 2014 Cuma gününden sonra kayıt yenileme işlemi yapılmayacak ve mazeret kabul edilmeyecektir. Ayrıca Bahar Dönemi için kayıtlarını yenileten öğrenciler ders kitaplarını, kayıt yenileme işlemlerinin sona erdiği 7 Mart 2014 tarihinden sonra da AÖF bürolardan alabileceklerdir. Öğrenciler 2013-2014 öğretim yılı bahar dönemi kayıt yenileme işlemleri için ders ekle- sil işlemini http://kayit.anadolu.edu.tr adresinden yapabileceklerdir. Ders ekle-sil işlemini yapan öğrenciler “Öğretim Gideri” ve “Öğretim Ücreti/Öğrenci Katkı Payı” ödemelerini yukarıda belirtilen tarihler arasında TC kimlik numaraları ile Vakıfbank şubelerinden veya ATM’lerinden gerçekleştirebilirler. Kayıt yenileme işlemlerini gerçekleştiren öğrenciler http://ogrenci.anadolu.edu.tr adresine girerek “Bahar Dönemi” kayıt yenileme işlemlerinin gerçekleşip gerçekleşmediğini mutlaka kontrol etmelidirler. 

Öğrenciler, kayıt yenileme işlemleri hakkında bilgi almak için Açıköğretim Etkileşim Merkezi’ne (Çağrı Merkezi) 444 10 26 nolu telefondan ulaşabilirler” denildi.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ