AÖF kayıt yenileme işlemleri başladı!

AÖF kayıt yenileme işlemleri başladı!

AOFAnadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi AÖF öğrencileri için AÖF kayıt yenileme işlemleri başladı. AÖF öğrencileri kayıt yenileme işlemlerini Anadolu Üniversitesinin resmi internet sitesinden ve aşağıdaki bağlantıdan yapılabilir. AÖF kayıt yenileme işlemleri nasıl yapılır?

AÖF öğrencileri için öğretim yılının başında ve dönem ortasında olmak üzere yılda iki kez kayıt yenileme işlemlerini yapmaktalar. AÖF kayıt yenileme işlemleri bugünden itibaren başladı. Size vereceğimiz adresten AÖF kayıt yenileme işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Kayıt işlemlerini 11 Mart tarihinden 22 Mart tarihine kadar bütün AÖF öğrencilerinin yapması gerekmektedir.

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi AÖF kayıt yenileme kayıtları için bazı öğrencilerin detaylı bilgisi olmayabilir. Sitemize bu konuda çok sorular geliyor. Bütün AÖf öğrencileri https://kayit.anadolu.edu.tr/tr/BasvuruYeni/BasvuruAnaSayfa.aspx linkinden hem AÖF kayıt yenileme işlemlerini yapabilirler. Adaylar e- posta adresi ya da TC numaraları ile giriş yaparak işlemlerini yapabilir.

Ayrıca bu linkten AÖF ders ekle sil işlemleri de yapılmaktadır. Adayların 22 Mart tarihine kadar işlemlerini tamamlaması gerekmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ