AÖF öğrenci kimlik belgesi internetten alınabilecek

AÖF öğrenci kimlik belgesi internetten alınabilecek

5-6 Ocak tarihinde sınava girecek olan Açıköğretim Fakültesi öğrencileri kimlik belgesi alabilmek için açık

AÖF öğrenci kimlik belgesi internetten alınabilecek

öğretim büroları önünde saatlerdir kuyruk beklemek zorunda kaldılar. Hafta sonu girecekleri sınav öncesi kimlik kartlarını mutlaka almaları gereken öğrenciler yetkililere, kimliklerin dağıtımını son ana bıraktıkları için tepki gösterdiler.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi öğrencileri açıköğretim bürolarından dağıtılmaya başlanan kimlik kartlarını almak için erkenden sıraya girerek beklemeye başladılar. Kimlik kartlarının yaklaşık bir ay gecikmeli dağıtılmaya başlanması nedeniyle bu haftasonu sınavların olması yığılmalara neden oldu. Öğrenciler yığılmaların 10 Aralık’ta verilmesi gereken öğrenci kimlik kartlarının zamanında verilmemesi nedeniyle tepkilerini dile getirdiler.

Anadolu Üniversitesi yaşanan bu yığılmalar nedeniyle açıköğretim öğrencilerine mesaj göndererek “Bürolarımızdaki yoğunluk sebebi ile öğrenci kimliğinizi alamadıysanız 5-6 ocak güz dönemi ara sınavına ogrenci.anadolu.edu.tr adresinden ve şifreniz ile alacağınız Sınavda Geçerli Öğrenci Kimlik Belgesi ile girebilirsiniz” dedi. Bu açıklamaya göre kimlik belgeleri internetten alınabilecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ