AÖL 2-3 Ocak sınav soru ve cevapları ne zaman açıklanır?

AÖL 2-3 Ocak sınav soru ve cevapları ne zaman açıklanır?

Açıköğretim Lisesi öğrencileri için 2016 yılının ilk sınavları 2-3 Ocak tarihinde gerçekleşecek. Dışarıdan ortaokul ve lise eğitimini tamamlamak isteyen öğrenciler için yeni yılın ilk haftasonu sınav maratonu ile geçiyor. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan Açıköğretim Lisesi AÖL sınavları Cumartesi- Pazar günlerinde gerçekleşecek. AÖL sınavlarında ter döken öğrenciler sınavdan kaç puan alacağını merak etmeye başladı. 2-3 Ocak AÖL sınav sorularını ve yanıtlarını öğrenmek isteyen öğrenciler bir süre beklemek zorunda kalacaklar. Bakalım sınav soruları ve cevap anahtarı ne zaman yayınlanacak? Sınav soruları açıklandığında haberimizde yer alan linke tıklayarak öğrenebilirsiniz.

2-3 Ocak AÖL sınav soruları ve cevapları ne zaman açıklanacak?

Açık Öğretim Lisesi sınavları yeni yılın ilk haftasonu, 2-3 Ocak tarihlerinde gerçekleşti. Yoğun kar yağışı nedeniyle 4 ilde sınavlar ertelendi. Van, Bitlis ve Hakkari’de yoğun kar yağışı ulaşımı olumsuz etkilediği için sınavlar iptal edildi.AÖL 2-3 Ocak sınav soru ve cevapları ne zaman açıklanır?

Açık Öğretim Lisesi soruları ve cevapları sınavları daha önceki sınavlara bakılarak, on beş gün içerisinde açıklanıyor. Bu yıl da AÖL soruları ve cevapları 15 gün içinde öğrencilerin bilgisine sunulur.

Sınav soruları açıklandığında öğrenciler aşağıdaki linke tıklayarak görebilirler..

02-03 Ocak 2016 tarihlerinde yapılacak 1. Dönem sınav soruları açıklandığında aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

AÖL 2-3 Ocak sınav soru ve cevapları 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ