Bilfen Akademi iş başvurusu

Bilfen Akademi iş başvurusu

Bilfen Akademi İş BaşvurusuBilfen Akademi çeşitli konularda bireysel ve kurumsal eğitim veren bir kurumdur. Bilfen Akademi günümüzün popüler kavramı Mental Aritmetik alanında verdiği eğitimlerle adından söz ettirmeyi başarıyor. Hızlı Okuma, Hafıza Gelişimi, Eğitim Koçluğu, Zeka Oyunları, Diksiyon, Drama, İngilizce, Satranç, Gitar konularında iş garantili sertifikalı eğitimler veriyor. Edindiği bilgi ve becerileri öğrencilerininn faydasına kullanabilen, olumlu yönde değişim ve gelişime açık, kendine güvenen, vicdanı ve adalet duygusu gelişmiş güleryüzlü bir kadro ile eğitimlerine devam ediyor. Kaliteli ve faydalı bir eğitim danışmanlık kurumu olan Bilfen Akademi İstanbul Şişli, Kağıthane, Halkalı, Ataşehir ve Kartal şubelerinde eğitimlerini sürdürüyor.

Bilfen Akademi bünyesinde görevlendirmek üzere yeni çalışma arkadaşları arıyor. Bilfen Akademi kurumunda görevlendirilmek üzere eğitim sektöründe İstanbul’un tüm il ve ilçelerinde ikamet eden, üniversite mezunu veya son sınıfta okuyan 2500 TL net maaşla yöneticiler alınacaktır. Öğretmen olanlar ilk tercihtir. Başka pozisyonlar için başvurmayı düşünüyorsanız CV’nizi bilfenakademi@hotmail.com adresine gönderebilirsiniz. Detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. 

Bilfen Akademi İletişim 212 210 51 50


Bir önceki yazımız olan İstanbul’da 16 Eylül’de ücretsiz ulaşım! başlıklı makalemizde 16 Eylül, İBB ve İstanbul’da ücretsiz ulaşım hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ