E Okul Karne Notu Öğrenme

E Okul Karne Notu Öğrenme

25 Ocak 2013 Cuma günü 16 milyon öğrenci karne alacak. Ancak bu yıl öğrenciler geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi karne heyecanını yaşamıyor. Çünkü artık e-okul sisteminden karne notlarını da görmek mümkün. Milyonlarca öğrenci artık notlarının E-okul karne notu hesaplama ile erkenden öğrenme fırsatını yakaladı. Çünkü bugünlerde arama motorlarında en çok arananlar arasında e-okul karne notları öğrenme, e-okul karne sonuçları, e-okul veli bilgilendirme sistemi, e-okul not değiştirme ve hilesi, e-okul engelleme, eokul vbs, e-okul giriş e-Okul Yönetim Bilgi Sistemi, e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi, E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi 2013, e okul karne notu sorgulama meb.gov.tr ve e-okul meb aramaları bulunuyor.

E-OKUL GİRİŞİ İÇİN TIKLAYINIZ 

Öğrenciler şifreleri ile giriş yaparak E- O kul sistemi üzerinden e okul karne notlarını sorgulayabiliyorlar. 25 Ocak 2013 tarihinde yaklaşık 16 milyon öğrenci karne alacak. E Okul üzerinden karne notlarına bakan öğrenciler Takdir Teşekkür Hesaplama ile bu verilere de ulaşabiliyorlar.

E okul veli bilgilendirme sistemi öğretmen öğrenci ve veli girişi ile ilköğretim lise karne vbs e-okul meb sitesi web giriş adresi bu yıl en çok arananlar listesinde yer alıyor. Milli Eğitim Bakanlığının sunduğu E okul veli bilgilendirme hizmeti amacına ulaştı. Özellikle veliler genelde e-okul veli bilgilendirme sistemi hakkında olumlu düşünüyor.

E-Okul Ders Notları Sorgulama Sayfası

Artık internetin olduğu her ortamdan e okul sisteminden karne notlarına ulaşabilirsiniz. İlk defa kullanacaklar için sistemin nasıl işlediğini anlatalım. İlk önce Milli Eğitim Bakanlığı’nın e okul ilköğretim Veli bilgilendirme sitesine giriniz. Daha sonra boş alanları doğru bir şekilde doldurunuz. TC kimlik numaranızı ve okul numaranızı güvenlik numaranızı yazıp giriş yaptıktan sonra güvenlik nedeniyle doğum tarihi ve doğum yeri gibi soruları cevap verdikten sonra açılan menüden karne notlarınızı öğrenebilirsiniz.

E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi, resmi ve özel ilköğretim okullarında okuyan öğrencisi bulunan veliler için hazırlanmıştır.

E-Okul sisteminden ders programı, ders başlangıç ve bitiş saatleri, derslere giren öğretmen bilgileri haftalık ders programı, dönem içinde özürlü ve özürsüz devamsızlıklar, öğrencinin okulda aldığı sınav, proje ve performans belirlemeye yönelik çalışmalarla ilgili puanlar da öğrenilebiliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ