İLSİS Sorgulama

İLSİS Sorgulama

mebbis-ilsisMilli Eğitim Bakanlığı MEBBİS Bilişim Sistemleri  MEB personelinin online işlem yaptığı platformdur.

İLSİS Sorgulama

İLSİS, il ve ilçe Milli Eğitim Müdürlükleri ile ilgili işlemlerin bilgi teknolojileri kullanarak yürütmesine verilen isimdir. Kullanıcıların üye olarak giriş yaptıkları bu sistem sayesinde Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı çalışan personeller, kişisel bilgilerine ulaşabilir ve eğitim gündemine dair yenilikleri yakından takip edebilirler.

MEB- İLSİS sayfasında okullar için gerekli olan birçok işlemde online olarak yapılmaktadır. Okul müdürleri şifreleri ile sisteme giriş yaparak yayınlanan belgelere ulaşabilirler. Milli Eğitim Bakanlığı – MEB’in İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri Yönetim Bilgi Sistemi olon İLSİS, MEB personelinin kullanımına açıktır. Bir kullanıcı adı ve şifre ile girilebilen sistemde, MEB personeline yapılan duyurular, sınav sonuçları, öğretmen atama sonuçlarına bu sistemden kolaylıkla ulaşılmaktadır.  İLSİS’e gitmek için bu bağlantıya tıklayınız. ilsis


Bir önceki yazımız olan Evde Kibrit Paketleme Yaparak Para Kazanma başlıklı makalemizde Ek iş 2014, ek iş imkanları ve ek iş yapmak istiyorum hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ