ÖSYM, KPSS Ortaöğretim/Önlisans sıralamaları yayımlandı

ÖSYM, KPSS Ortaöğretim/Önlisans sıralamaları yayımlandı

23 Ekimde 2012 KPSS Önlisans/ Ortaöğretim sınav sonuçları açıklanmıştı. Fakat sıralamalar aynı anda açıklanmamıştı. 27 Ekimde adayların sağlıklı bir tercihte bulunabilmesi için sıralamaların açıklanması gerektiğini belirtmiştik. Lisansta sonuçlarında olduğu gibi sıralamaların açıklanması gerekliliğine dikkat çekmiştik. ÖSYM hem önlisans hem de lise bazında sıralamaları ilk kez yayımladı. Başlığa tıklayarak sıralamanızı öğrenebilirsiniz.

2012-Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) Ortaöğretim/Önlisans :

Adayların Mezun Oldukları Program/Alan Bazında Sıralamalarının Görüntülenmesi

22 Eylül 2012 tarihinde ön lisans düzeyinde, 23 Eylül 2012 tarihinde ortaöğretim düzeyinde yapılan 2012 Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) Ortaöğretim/Önlisans Sınavına katılan adaylar, mezun oldukları program/alan bazında kendi sıralamalarını, ÖSYM’nin http://ais.osym.gov.tr internet adresine T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile girip, 2012-KPSS Ortaöğretim/Önlisans sınavını seçerek Program/Alan Bazında Sıralama sayfasından öğrenebileceklerdir.


Bir önceki yazımız olan İşkur Özel İstihdam Büroları başlıklı makalemizde işkur büroları ve işkur özel büroları hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ