Acun Ilıcalı Yarışmacı Kovdu Video

Acun Ilıcalı Yarışmacı Kovdu Video

Acun Ilıcalı Yarışmacı Kovdu Video

Acun Ilıcalı Yarışmacı Kovdu Video

25 şubat Yetenek sizsiniz 2. tur Acun Köpek Tim videosu izle, Acun Yetenek Sizsiniz’de yarışmacı, Acun küstahlık yapan yarışmacıyı kovdu, Acun yarışmacı polemiği izle hakkındaki bilgiler.

Acun Ilıcalı yarışmacıyı kovdu VİDEO

Show TV’de yayınlanan ‘Yetenek Sizsiniz’de yarışmacı ile jüri üyeleri arasında gergin diyaloglar geçince Acun Ilıcalı, yarışmacıyı kovdu.

‘Yetenek Sizsiniz’ yarışmasında Acun Ilıcalı ile bir yarışmacı arasındaki gerilimli diyaloglar sonrası Ilıcalı yarışmacıyı kovdu. Acun Ilıcalı’nın beğenmeyip ‘Hayır’ düğmesine bastığı Gökhan Bölek, “O kadar buna benzer dans seyrettik ki” yorumunu yapan Hülya Avşar’ı pek dinlemiyormuş gibi görününce Avşar, “Beni dinliyor musun?” diye sordu. Bunun ardından gelen diyalogda Avşar, “Alemsin” deyince, Gökhan Bölek “Siz de” yanıtını vererek ilk soğuk rüzgarı estirdi.

Sergen ise, kendisinden önce yapılan yorumlara çok uzak olmadığını belirtirken, yarışmacı araya girip “Evet yakındasınız” diye bir cevap verdi. Gerilimin zirve yaptığı bu noktada Acun duruma müdahale etti. “Ne dedin sen?” diye çıkışan Ilıcalı, “Küstahlık yapmaya mı geldin buraya! Tamam, teşekkürler… Sen devam et hadi” diyerek yarışmacıya kapıyı gösterdi.

kaynak: acunn.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ