‘Adam Asmaca’ Oyunu Başvuru Formu

‘Adam Asmaca’ Oyunu Başvuru Formu

Çocukluğumuzda kağıt üzerinde oynana oyun ‘Adam Asmaca’, Show TV ekranlarında büyük para ödülü ile geliyor. Ekranların vazgeçilmezi olacak oyun dizilerin sempatik yüzü Ümit Erdim sunacak.

Yarışmaların reyting listelerinde üst sıralarda yer alması yapımcıları da harekete geçirdi. Show TV yeni bir yarışma programı ile hem eğlendirecek, hem kazandıracak. Senkron Yapım çalışması yarışmayı, Ümit Erdim’in sunacağı Adam Asmaca’da, kazanan yarışmacı 1 Milyon TL’nin sahibi oluyor! 

Yarışma çöpten bir adam, bulmanız gereken bir kelime, bir harf tahmini ve kısa çizgilerden oluşan bir denklemden oluşuyor. Adam Asmaca, hepimizin çocukluğumuzda mutlaka oynadığı, daha sonra flash oyunlarının da çıktığı popüler bir kelime oyunu. Ancak bu kez bu oyun; kağıt üzerinde değil stüdyoda ve tam 1 Milyon Türk Lirası için oynanıyor.

Yarışmacı 12 adet mühürlü zarf içerisinde bulunan kelimelerden birini seçerek oyuna başlıyor. Kelimeyi tek tek harf söyleyerek tahmin etmeye çalışıyor.

Yedi parçaya bölünmüş olan ödül, çöp adamın her bir parçasında bulunan 7 ayrı numara ile sembolize ediliyor. Ödülün farklı parçaları farklı para değerini simgeliyor.Her yanlış tahminde, düzenek, çöp adamın farklı bir parçasını görüntüden çıkarıyor ve sembolize ettiği miktarda para kaybedilmiş demek oluyor.

7 hatalı tahmin yapıldığında yarışma kaybedilerek çöp adamın asılıyor. Bu durumda yarışmacının ödülsüz ayrılmasına neden olurken her doğru harf yarışmacıyı büyük ödüle yaklaştırıyor. Sadece doğru harfleri söyleyerek tam 1 Milyon TL büyük ödül kazandıran aile yarışması ‘Adam Asmaca’ 10 Aralık Pazartesi akşamı saat 20.00’da Show TV ekranlarında başlıyor!

Eğer sizde 1 Milyon ödül kazanmak isterseniz buradan başvuru formunu doldurabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Cep Telefonu Çalınanlar Ne Yapmalıdır? başlıklı makalemizde Bilgi ve İhbar Merkezi, Bilgi ve İhbar Merkezi telefonu ve cep telefonu çalınanlar hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. suat taşdemir dedi ki:

    muş.bulanıkta.oturmaktayım.bu.yarışmaya.katılmak.istiyorum.doğudan.yarışmacı.çıkmaz.demeyin.beni.seçerseniz.allah.razı.olsun.çok.ihtiyacım.var.inşallah.beni.secersiniz.teşekürler.ikiz.kızlarım.için.

  2. binnur kutsal nazım kutsal dedi ki:

    yarışmanız çok güzel eşim ile ben katılmak istiyorum çatalcadan katılcam

BİR YORUM YAZ