Bence Benim Annem Başvuru Formu

Bence Benim Annem Başvuru Formu

Show TV ekranlarında yeni bir yemek yarışması başlıyor. Bence Benim Annem adı verilen yarışmada anneler ve yaptıkları yemekler yarışıyor. Annesinin yemeklerinin üzerine rakip tanımayanlar, en iyi yemeği benim annem yapar diyenler hemen bu yarışmaya başvuru yapabilir. Bence Benim Annem yarışmasına anneler ve kızları katılıyor. Başarılı sanatçı Berna Laçin’in sunuculuğunu yaptığı yarışma programı 4 Mart Pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün 17.45’te Show TV ekranlarında yayınlanmaya başlanacak. Siz de “Bence Benim Annemin Yemekleri En Lezzetisi, En İyisi” diyorsanız, hemen bu yeni yarışmaya başvurun. 4 Martta Show TV’de başlayacak yarışmaya anneniz ile birlikte katılın, birbirinden değerli hediyeler kazanın.

BBC’de tam on beş yıldır devam eden “Ready, Steady, Cook”, SHOW TV’de Endemol Türkiye’nin yapımcılığında ekranlara geliyor. İngiliz televizyonları dışında İtalya’da, Polonya, Norveç, Fransa, Güney Afrika ve Amerika’da da beğeniyle takip edilen yarışma şimdi de ülkemizde ekranlara geliyor. Bu yarışmada hem pratik mutfağın sırlarını hem de lezzetli sofraların püf noktalarını öğreneceksiniz. Yarışmacılar yemeklerini 40 dakikada pişirecekler.

Pratik ve leziz tariflerin yer alacağı “Bence Benim Annem”de günün en güzel ana yemeğini ve birincisini Gurme “Haldun Tüzel” belirleyecek.

Eldeki malzemeden, her gün izleyicisine en az 5 çeşit yemek tarifi veren programda çok güzel ödüller yer alıyor.

Bence Benim Annem Yarışması Katılım Formuna buradan ulaşabilirsiniz…. 


Bir önceki yazımız olan PTT'den Pttcell geliyor! başlıklı makalemizde avea, ptt ve Pttcell hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. burak dedi ki:

    başvuru nereden yapacağım

    .

  2. nezaket dedi ki:

    çok güzel bir yarışma

BİR YORUM YAZ