Büyük Risk Yarışması Başvuru Formu

Büyük Risk Yarışması Başvuru Formu

Star TV Büyük Risk Yarışması Başvuru Formu

Büyük Risk bilgi yarışması 30 Nisan 2012 tarihinden beri Star TV ekranlarında beğeni ile takip ediliyor. Büyük Risk yarışmasında format gereği soru sorulmuyor ama soruların cevapları verilerek cevaba karşı soru isteniyor. Bu nedenle hayli bir ilginç yarışma.

Efsane yarışma programı Büyük Risk Star’da büyük ilgi görüyor. 

1984 yılından bu tarafa 29 Emmy Ödülü kazanan efsane bilgi yarışması Büyük Risk, Ünlü oyuncu Selçuk Yöntem’in sunumuyla Star’da devam ediyor.Yayınlandığı ülkelerde reyting rekorları kıran yarışmanın her bölümünde üç yarışmacı yarışıyor. Büyük Riskte katılımcılar Selçuk Yöntem’in sorularına yanıt bulmaya çalışıyor. Ünlü konukların da yarışmacı olarak katılacağı Büyük Riskte bilgisine güvenen ve hızlı olduğuna inananların katılacağı yarışmada kazananlar bir sonraki yarışmada yeni yarışmacılarla yarışmaya hak kazanıyor.

Eğitimciler Çok Beğendi
• Büyük Risk’nin soru-cevap formatı eğitimciler tarafından da önemli bir motivasyon aracı olarak kullanılıyor. Eğitimcilerin sınıfta da kullanabildiği ve müfredata uygun soru cevapların yer aldığı elektronik versiyonları da bulunuyor.

Hafta içi her akşam 19:20’de Star TV ekranlarında yayınlanan Büyük Risk yarışmasında yarışmak, eğlenceli zaman geçirmek, bilgi seviyenizi ölçmek ve ödül kazanmak ister misiniz. O halde Büyük Risk Başvuru formunu buradan doldurabilirsiniz. 


Bir önceki yazımız olan iPhone Arayan Numarayı Engelleme Nasıl Yapılır başlıklı makalemizde iPhone hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. ceren dedi ki:

    sabahtan bari arştırıyorum site bile hazırlayamıosunuz başvuru yu nası yapmamızı bekliyiyosunuz ..

BİR YORUM YAZ