Canlı Para Yarışması Başvuru 2014

Canlı Para Yarışması Başvuru 2014

Yarışma programları arasında çok sevilen ve oldukça ilgi gören Canlı Para bundan böyle Kanal D ekranlarında karşımıza çıkacak. 31 Mart 2014 Pazartesi ilk bölümü yayınlanacak olan Bir Milyon Canlı Para Yarışmasını ekranların sevilen sunucusu Mesut Yar sunacak.

Dünyanın en büyük bağımsız yapım şirketi Endemol’ün dünyada 54 ülkede yayınlanan, BAFTA 2011 Ödülü sahibi efsane programı BİR MİLYON CANLI PARA, Mesut Yar’ın sunumuyla KANAL D’de başlıyor.

Bugüne kadar yarışan tam 321 çiftin sadece bilgileriyle hayallerine kavuştuğu ve verilen toplam  5 Milyon TL ödül ile kırılması güç bir rekora imza atan Bir Milyon Canlı Para, Kanal D’de yine yarışmacı çiftlere 1 Milyon Lira Nakit Parayı programın sonunda değil başında verecek. Yarışmacıların tek yapması gereken ise kendilerine sorulan 8 Soru’ya doğru cevap vererek, 1 Milyon Liralarını koruyup, hayallerine kavuşabilmek.

Yapımcılığını Endemol Türkiye’nin yaptığı ve bugüne kadar, öğretim görevlisinden ev hanımına yüzbinlerce kişinin yarışmak için başvurduğu Canlı Para yine yarışmacılarına rekor ödüller verirken, Kanal D ekranlarında bir çok yeniliğe imza atacak.

BİR MİLYON CANLI PARA Yarışmasına Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız…

 


Bir önceki yazımız olan PTT'den Pttcell geliyor! başlıklı makalemizde avea, ptt ve Pttcell hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. rasimziynak dedi ki:

    bende yarışmak istiyorum çağrırsanız sevinirim rasim

BİR YORUM YAZ