Kanal D ŞEBEKE Programı Ne Zaman Başlıyor ?

Kanal D ŞEBEKE Programı Ne Zaman Başlıyor ?

Kanal D ŞEBEKE Programı Ne Zaman Başlıyor ?

Kanal D ŞEBEKE Programı Ne Zaman Başlıyor ?

Bir kadın ya da erkek, yeni partnerini ailesi ile ilk defa tanıştırmaya götürüyor. Böylece hayatlarının en eziyetli birkaç saatini yaşayacakları oyun başlıyor. Çünkü aileyle yeni tanışacak olan partnerin bilmediği ufak bir detay var ki, o da tanışılacak aile üyelerinin hepsinin aslında profesyonel birer oyuncu olduğu.

Çift eve girdiği anda zaman işlemeye başlıyor ve yeni partner eğer tam 5 saat boyunca bu garip ailenin sürpriz davranışlarına katlanabilirse, ödülü kazanıyor. Eğer evden uzaklaşır, gider ya da banyo penceresinden kaçmaya çalışırsa, ödülü kaybediyor. Partner, final ile yüzleştiğinde gerginlik de doruk noktasına ulaşıyor.

Kanal D Şebeke yarışması başvuru forma başvuru yap, Kanal D Şebeke yarışmasına başvuru nasıl yapılır, Kanal D yarışma Şebeke, Şebeke 2012 başvuru forma başvuru yap, Şebeke başvuru, Kanal D ŞEBEKE Programı Ne Zaman Başlıyor ?

Kalacak ve ödülü kazanacak mı? Yoksa bu baskı oyunun ve ilişkinin sonunu göremeden kaçmasına mı sebep olacak?


Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy S3 Vodafone Kampanya ve Fiyatları başlıklı makalemizde  Galaxy S3 Sözleşmeli Satış, galaxy s3 ve Galaxy S3 fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ