Kanal D X Factor Yarışması Başvurusu

Kanal D X Factor Yarışması Başvurusu

Kanal D X Factor Yarışması BaşvurusuKanal D ekranlarında rekor ikramiyeli bir ses yarışması başlıyor. 2 milyon TL.’lik büyük ödüllü şarkı yarışması Acun Ilıcalı’nın “O ses Türkiye” yarışmasına rakip olacak.

X Factor, yakında Kanal D’de başlıyor. Kanal D’nin rekor ikramiyeli yarışmasına başvurular başladı.

Ekranlarda büyük ilgi göreceği tahmin edilen yarışma, İngiltere ve ABD olmak üzere 20’ye yakın ülkede reyting rekorları kırdı. Yeni jenerasyonun şarkı yarışması “X Factor” One Direction ve James Arthur gibi yıldızları müzik piyasasına kazandırdı. “X Factor”e 16 yaşından 99 yaşına kadar, sesine güvenen kadın erkek herkes katılabilecek. “X Factor”de birincisi seçilen kişi tamı tamına 2 Milyon TL’lik büyük ödülün sahibi olacak.

12 YARIŞMACI SEÇİLECEK

Kanal D ekranlarında başlayacak olan “X Factor”de müzik otoritesinden 4 kişilik uzman jüri, Türkiye’nin dört bir yanından katılan yarışmacı adayları arasından eleme yapacaklar. Binlerce kişi içerisinden star ışığı olan 12 yarışmacı seçilecek. Yarışmacılar X Factor’e gruplarıyla ya da tek başına katılarak performanslarını sergileyebilecek.

JÜRİLER MENTÖRLÜK  DE YAPACAK

Yarışmada “X Factor”ün jüri üyeleri, mentörlük görevini de üstlenecek. Yarışmacıların performans, kıyafeti, seçtiği şarkı jüri üyelerinin sorumluluğunda olacak. Finallerde 12 yarışmacı; seçilen şarkıları stüdyoda orkestra eşliğinde söyleyecek ve her şarkıdan sonra jüri oylama yapacak. SMS ile kimin elendiği belirlenecek. Her bölümde en az SMS alan yarışmacı programa veda edecek. Henüz yarışmanın sunucusu ve jüri üyeleri hakkında bir açıklama yapılmadı.

Kanal D X Factor Yarışması Başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan PTT'den Pttcell geliyor! başlıklı makalemizde avea, ptt ve Pttcell hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Arif İpek dedi ki:

    Selamun Aleykum … Niğde ‘ de Radyo Televizyon Teknolojisi bölümü son sınıf öğrencisiyim . Kamera , fotoğraf , kurgu v.b alanlarda işyeri bünyenizde staj yapıp , daimi elemanınız olarak kalmak istiyorum .

BİR YORUM YAZ