Mark Zuckerberg Evlendi İşte Karısı ve Resimleri

Mark Zuckerberg Evlendi İşte Karısı ve Resimleri

Mark Zuckerberg Evlendi İşte Karısı ve Resimleri

Facebook kurucusu Mark Zuckerberg Evlendi İşte Karısı ve Resimleri

Facebook kurucusu Mark Zuckerberg Evlendi İşte Karısı ve Resimleri,Mark Zuckerberg Evlendi İşte Karısı ve Resimleri,Mark Zuckerberg kimdir,Mark Zuckerberg evlendi,Mark Zuckerberg 2012,Mark Zuckerberg resimleri,evlilik, facebook, mark zuckerberg, priscilla chan

Facebook’un kurucusu Mark Zuckerberg için şu sıralar sadece iş hayatı değil özel hayat da oldukça hareketli geçiyor. Geçen cuma günü şirketi borsada işlem görmeye başlayan ve böylelikle kurucusu olduğu sosyal ağın tarihinde önemli dönüm noktasını geride bırakan Zuckerberg bir gün sonra da kendi hayatında bir dönüm noktasına imza attı.

Mark Zuckerberg uzun zamandır birlikte olduğu Çinli sevgilisi Priscilla Chan ile evlendi. Evinin bahçesinde düzenlenen düğün davetine 100 kadar davetli katıldı. Nadir giydiği takım elbiseyi yeniden üzerine geçirmiş olan Facebook kurucusu geline taktığı yüzüğü de kendisi tasarlamış. Gelin ve damadın fotoğrafını Zuckerberg’in Facebook’taki zaman tünelinde bulmak mümkün. Çifte mutluluklar dilemekten başka söz düşmez.

İlgili – Facebook (Mark Zuckerberg)


Bir önceki yazımız olan iPhone Arayan Numarayı Engelleme Nasıl Yapılır başlıklı makalemizde iPhone hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Zuckerbergin Karısı dedi ki:

    ya bu zuckerberg bilgisayarla uğraşmaktan benimle vakit geçiremiyor gidiyo sapık sitelere giriyo bana gelmiyo napmam gerekiyor haydar dümen abi?

  2. hasan dedi ki:

    selam ben hasan istanbuldan yaş 37 hiç evlenmedim dürüst vevene bileceğim bi hanmla tanşmak istiyorumilgilenen hanımlar varsa tanışalımtel

BİR YORUM YAZ