Show Tv Büyük Risk Başvuru Formu

Show Tv Büyük Risk Başvuru Formu

Ekranlarda yarışma programları büyük ilgi görüyor. Ekran karşısındakilerin bilgi hazinesini genişleten yarışmalar, yarışmacılara da para kazanma fırsatı sunuyor. Yarışmacılar hem televizyonda eğlenceli vakit geçirmek, hem de büyük ödüle adım adım yaklaşmak için yarışmalara katılmayı tercih ediyor. Yarışma başvurularında rekor sayıda izleyici sırasının gelmesini bekliyor. Ekranların fenomen yarışmalarına katılmak için öncelikle başvuru formunu doldurmak, sonrasında da şanslı yarışmacı olmayı beklemek gerekiyor.
Ekranların büyük ilgiyle izlenen yarışmalarından birisi de daha önce başka kanallarda da karşımıza çıkan “Büyük Risk” adını taşıyor. Bu yıl Show TV ekranlarına transfer olan yarışmayı sevilen tiyatrocu ve televizyon dizilerinin başarılı oyuncusu Serhat Kılıç. Ekranların ilgi ile izlenen yarışması Büyük Risk, Serhat Kılıç’ın renkli sunumuyla, Show TV’de izleyicilerine keyifli anlar yaşatıyor.  Büyük Risk yarışmasının yeni bölümleri Çarşamba ve Perşembe akşamları 23:15’te ekranlara geliyor.Show Tv Büyük Risk Başvuru FormuShow TV ekranlarında yayınlanan Büyük Risk‘te her bölümde üç yarışmacı ile ekrana geliyor. Yarışmacılar Kılıç’ın yanıtını verdiği soruları bilmeye çalışıyor. Büyük Risk’te doğru yanıtı veren ve hızlı olan yarışmacılar, günün birincisi olarak büyük para ödülünü kazanıyor.

Büyük Risk yarışmasında sanat, spor ve şanat dünyasının popüler isimleri de yarışmacılara sorular yöneltiyor. Eğer bu yarışmada yer almak, ekran deneyimi yaşamak ve büyük ödülü kazanmak isterseniz hemen başvuru formunu doldurun. Bakarsınız şans sizden yana olabilir.

İşte Büyük Risk başvuru formu..

Büyük Risk yarışmasına katılmak için linke tıklayınız. Başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak yarışmaya başvurabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Türk Telekom’dan Gündüz Konuşturan Kampanya başlıklı makalemizde Akşam & Hafta Sonu Konuşturan Kampanya, akşam 7’ye ve Türk Telekom Hafta Sonu Konuşturan Kampanya: hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ