Star TV Film Gibi Başvurusu

Star TV Film Gibi Başvurusu

Star TV Film Gibi BaşvurusuStar TV yeni programlarla izleyicilerinin gönlünü fethetmeyi çok iyi biliyor. Star TV ekranlarında yeni bir programın fragmanı yayınlanmaya başladığından beri büyük ilgi gördü. Eskiden Sinan Çetin yönetimindeki Film Gibi programı yeniden izleyicileriyle buluşacak. Program hafta için hergün 14:30’da Star ekranlarında Deniz Uğur tarafından sunuluyor. Programı daha önceki yıllarda izlemeyenler için şöyle hatırlatalım; herhangi bir sebeple küsen, kavga eden, terk eden ya da terk edilen, bazen yıllarca görüşmeyen insanları kavuşturmak için yapılan bir program. Programı izlerken hiç tanımadığınız insanların dramatik anıları sizleri gözyaşlarına boğacak. Katılımcıların barışma teklifleri kabul edilince sevinecek, reddedilince ise üzüleceksiniz.

Yıllarca hasretini çektiğiniz birisi varsa ve ona barışma teklif etmeye cesaret edemiyorsanız sizinde bu programa başvurmanızı tavsiye ediyoruz. Katılmak için şimdiden başvuru formunu eksiksiz ve tam olarak doldurarak sizinle iletişime geçilmesini bekleyeceksiniz.

Yüreğinin bir köşesinde anıları taze kalan, bir yerde hala o sevgiliyi, eşi, çocuklarını, anne ve babasını veya hayatınıza anlam katan kişileri şimdi çeşitli sebeplerden ötürü göremiyor musunuz? O zaman ilk adımı onlardan bekleyerek hayatı ıskalamayın.

İkinci bir şans istiyorum; “Bütün yaşadıklarım adeta bir film gibi” diyorsanız?

İşte kaçırılmayacak bir fırsat…

Eğer siz de pişmanlığınıza son vermek, barışmak, yeniden görüşmek, son bir kez daha denemek istiyorsanız “Film Gibi”ye başvurun.  “Film Gibi” her gün Star’da yayınlanıyor…

İşte Film Gibi başvuru forumu doldurmak için buradan ulaşabilirsiniz. film-gibi


Bir önceki yazımız olan BTK Mobil Hat Sorgulama Sistemi başlıklı makalemizde avea hat sorgulama, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu ve Btk hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. berkergin00@hotmail.com dedi ki:

    ben flim gibi çok beydim

BİR YORUM YAZ