Star TV, Sevgili Dünürüm Yarışması Başvurusu

Star TV, Sevgili Dünürüm Yarışması Başvurusu

Bu yıl televizyonlarda yarışma programlarının reytingleri büyük umutlarla çekilen dizileri bile solluyor. İzleyicinin büyük ilgisini çeken yarışma programların arasına yakında Star Tv’de başlayacak olan Sevgili Dünürüm yarışması da katılıyor. Çok yakında Star TV’ ekranlarında Sevgili Dünürüm isimli yarışma başlıyor.

Yarışmada evlilik hazırlıkları yapan gelin adayı ve damat adayının anneleri ile birlikte hayallerindeki düğünün hazırlıklarını yapmak üzere başvuru yapıyor. Seyircilerin gözü önünde, hiç masraf yapmadan muhteşem bir düğün yağmak isterseniz yarışmaya başvuru yapmanız yeterli olacak.

Evlenmeyi planlayan çiftler, nasıl düğün yaparım diye kara kara düşünenler tam sizlik bir yarışma başlıyor. Yarışmanın fragmanında gelin damat ve annelerinin birbiriyle kıyasıya rekabeti gözler önüne seriliyor. Bakalım hangi taraf üstün gelecek? Ancak yarışma programının sonunda çiftleri rüya gibi bir düğün bekliyor olacak.

Yarışmaya katılan dünürlerin düğün alış verişi seçimlerinde fikir ayrılıkları yarışmaya renk katıyor. Dünürler de birinci olmak için kıyasıya rekabet içinde olacak. Star TV ekranlarında başlayacak yarışmanın tarihi henüz net değil. Programın genel kuralları hakkında henüz detaylı bilgi verilmiyor. Ancak yarışmacı olacak çiftlerin Star TV üzerinden başvuru formunu doldurması gerekiyor. Başvuru formuna gelin- damat adayının ve annelerinin bilgileri girilecek. Reklamlarındaki fragmanlarını izleyebilirsiniz.

Sevgili Dünürüm Yarışması Başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan BTK Mobil Hat Sorgulama Sistemi başlıklı makalemizde avea hat sorgulama, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu ve Btk hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ