Yetenek Sizsiniz Türkiye Yeni Sezon Başvuruları

Yetenek Sizsiniz Türkiye Yeni Sezon Başvuruları

Yetenek Sizsiniz Türkiye BaşvurusuAcun Medyanın yapımcılığını yaptığı Yetenek Sizsiniz Türkiye yeni sezonda yine bomba gibi geliyor. Acun Ilıcalı’nın tüm programları gibi Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışması da reyting rekorları kırıyor. Acun Medya’nın büyük bir başarı ile hazırladığı yarışmalarından birisi olan Yetenek Sizsiniz Türkiye yeni yeteneklerinin gün yüzüne çıkmasını sağlıyor. Yetenek Sizsiniz Türkiye yeni sezon başvuruları başladı. Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına katılmak, yeteneğini sergilemek, ünlü olma şansını yakalamak ve büyük ödülü kazanmak isteyenler hemen başvuru formunu doldurarak elemelere katılabilir. Yetenek Sizsiniz Türkiye elemeleri ne zaman olacak? 2013 Yetenek Sizsiniz Türkiye eleme tarihleri ve yerleri aşağıda yer alıyor.

Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışması izleyenlere de yarışmacılara da büyük bir keyif yaşatıyor. Yarışma sayesinde ülkemizin bağrından çıkan yeteneklerini izliyoruz.

Yarışmaya katılabilmeniz için ilk olarak yapmanız gereken yarışma formunu doldurmanız gerekiyor. Başvuru yapacağınız formu doğru bilgilerle doldurmalısınız. Çünkü Acun Medya ekibi titiz bir şekilde çalışıyor. Başvuru yapanların hepsi elemelere katılma hakkı kazanmış oluyor. Elemelerden geçerseniz finale doğru yeteneğinizi sergileme fırsatı yakalayacaksınız.

Yetenek Sizsiniz Türkiye Başvuru Formu İçin Tıklayınız

Yetenek Sizsiniz Türkiye Ön Eleme Otel ve Tarihleri

İzmir-Marla Otel

1 Haziran 2013 Cumartesi 12:00-19:00 Saatleri Arasında

Adres:Kazım Dirik Cad.No:7 Pasaport-İzmir

İstanbul -Crystal Otel

2 Haziran 2013 Pazar 12:00-19:00 Saatleri Arasında

Adres:Kocatepe Mah.Recep Paia Cad.No.9 Taksim

Antalya-Bilem Otel

2 Haziran 2013 Pazar 12:00-18:00 Saatleri Arasında

Adres:Eski Lara Yolu Antalya

Baku- Ramada Otel

1-2 Haziran 2013 Cumartesi-Pazar 12:00-19:00 Saatleri Arasında

ADRES: Şıx çımərliyi, Salyan şossesi

Bakı 1023, Azərbaycan  

Yarışma için başvuru formu dolduran herkes elemelere katılma hakkına sahiptir.


Bir önceki yazımız olan PTT'den Pttcell geliyor! başlıklı makalemizde avea, ptt ve Pttcell hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. yaşar dedi ki:

    ben bursada yaşar karaca
    67 yaşında olmama rağmen karete hareketleri yapıyorum

BİR YORUM YAZ