24 Kasım Ziraat Bankası Sınavı Soruları ve Cevapları

24 Kasım Ziraat Bankası Sınavı Soruları ve Cevapları

Bugün yani 24 Kasım’da yapılmış olan Ziraat Bankası Sınavı’na çok yüksek bir katılım gerçekleşti. Ülke çapında yoğun ilgi gören bu sınav ile ilgili siz değerli ziyaretçilerimizden de onlarca soru, yorum ve telefon aldık.

Ziraat Bankası’nın resmi sitesindeki bu sayfada işe alım koşulları detaylıca verilmiş. Bu koşullar arasında en önemli öğelerden bir tanesi tabii ki bugün yapılan Ziraat Bankası Banko Asistanlığı Sınavı!

24 Kasım Ziraat Bankası Sınavı’nın soruları yayınlandığı gibi web sitemizde yerini alacak. Siz de Facebook sayfamızı beğenerek; sorulardan, sınav ile ilgili gelişmelerden ve sonuçlardan hemen haberdar olabilirsiniz.

Sizlere geçmiş yıllara ait çıkmış sınav sorularını sunuyoruz. Bu linke tıklayarak indireceğiniz dosyada geçmiş yıllarda yapılmış olan Ziraat Bankası Sınavı Soruları ve Cevaplarını bulacaksınız. Bu soruları inceleyerek sınava girerseniz; çok daha hazır ve başarılı olabilirsiniz.

Ziraat Bankası Sınav Sorularını İndirmek İçin Tıklayın!

NOT: Bu sorular geçmiş yıllara aittir. 24 Kasım sınavının soruları yayınlandığı anda buradan yayınlanacaktır.

NOT 2: İndireceğiniz dosya .rar formatındadır ve açmak için WİNRAR programına ihtiyacınız vardır. Ayrıca dosyanın içerisindeki dökümanlar PDF dökümanlarıdır ve yine açmak için Acrobat Reader vb. PDF okuyucu programlara ihtiyacınız vardır.
Acrobat Reader Resmi Sitesi
Winrar Resmi Sitesi


Bir önceki yazımız olan TEKZEN Yapı Market İş Başvurusu 2015 başlıklı makalemizde TEKZEN açık pozisyonlar, TEKZEN başvuru formu ve TEKZEN eleman alımı hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ