Adalet Bakanlığı’na 300 icra müdür yardımcısı alınacak

Adalet Bakanlığı’na 300 icra müdür yardımcısı alınacak

Adalet Bakanlığı sınav takvimiAdalet Bakanlığı emekli olan memurlarının yerine ve artan ihtiyaca daha hızlı yetişmek adına memur alımı yapıyor. Bakanlık 2013 yılında alınacak memurları arasında icra müdür ve icra müdür yardımcılığı da bulunuyor. Adalet Bakanlığı açık kadrolarında görevlendirmek üzere alacağı memurlar için tarihlerini açıkladı.

Adalet Bakanlığı 300 icra müdür ve müdür yardımcısı alımına dair dair sınav takvimini ve kadro sayısını açıkladı. İcra Müdür ve Yardımcılığı sınavı 22 Eylül 2013 tarihinde yapılacak. İcra Müdür ve Yardımcılığı Sınavına 5 Ağustos ile 22 Ağustos 2013 tarihleri arasında başvuru yapılabilecek.

Bakanlığımızca 2013 yılında açılması planlanan icra müdür ve yardımcılığı yazılı sınav tarihi, kadro sayısı ve söz konusu sınava ilişkin başvuru tarihleri aşağıdaki şekilde belirlenmiştir. Sınav ilanı ayrıca yayımlanacaktır.

İlgililere duyurulur.

2013 SINAV TAKVİMİ 

 

 

SINAVIN ADI

 

SINAV TARİHİ

KADRO SAYISI

 

SINAVA

BAŞVURUNUN İLK GÜNÜ

 

SINAVA BAŞVURUNUN SON GÜNÜ

 

İcra Müdür ve  Yardımcılığı

 

22 Eylül 2013

300

5 Ağustos 2013

16 Ağustos 2013

 

Adalet Bakanlığı icra müdür ve yardımcılığı sınavı ile ilgili başvuru kılavuzu yayınlandığında sitemizden sizlerle paylaşacağız. Facebook sayfamızı takip ederek tüm kamu kurumları sınav takvimini takip edebilirsiniz.

 


Bir önceki yazımız olan Fillo Kargo İş Başvurusu- 2015 başlıklı makalemizde aras kargo iş başvuru, Fillo Kargo açık pozisyonlar ve fillo kargo eleman ilanları hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ