Ankara Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alacak!

Ankara Üniversitesi hastanesinde görevlendirilmek üzere sözleşmeli personel alınacağı duyuruldu. Hastanede görev yapacak 5 anestezi, 2 fizyoterapi, 2 pataloji, 8 sağlık teknikeri, 96 hemşire, 1 odyolog, 1 dil ve konuşma terapisti olmak üzere toplam 115 personelin sözleşmeli olarak alınacağı duyuruldu.

Anestezi Uzmanı, Hemşire, Patoloji Uzmanı, Sağlık Teknikeri, Odyolog ve Konuşma Terapisti olan kişilerin ilana başvurarak Ankara Üniversitesi hastanesinde görev yapacakları belirtildi. Ankara Üniversitesi hastanesinde en çok ihtiyaç doğrultusunda hemşireler alınacak.ankara_universitesi_logo

Sözleşmeli personel alımına başvuracak adayların 2014 KPSS (B) gurubu sınavına girmiş olması gerekmektedir. Diğer şartlar ilanda detaylı şekilde belirtilmektedir. Adaylar diğer ilan şartlarına http://personeldb.ankara.edu.tr adresinden ulaşabilirler.  yer almaktadır.

Ankara Üniversitesi Sözleşmeli Personel ilanına ulaşmak için Tıklayınız!


Bir önceki yazımız olan Star TV İş Başvurusu-2015 başlıklı makalemizde Doğuş Yayın Grubu, Doğuş Yayın Grubu iş başvurusu ve NTV İş Başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.


İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*