Callpex Çağrı Merkezi İş Başvurusu 2015

Callpex Çağrı Merkezi İş Başvurusu 2015

Çağrı merkezleri birlerce gence iş kapısı olmaya devam ediyor. Firmalar müşterilerine daha hızlı ve kolay yanıt vermek için çağrı merkezi oluşturarak, soru ve sorunlara çözüm sunuyorlar. Tüketicilerin en çok şikayet ettiği konu olan çağrı merkezini aradığında, çok beklemek ve sorununa kısa sürede çözüm bulamamak oluyor. Bu nedenle firmalardan, bankalara, kamu kurumlarından perkende sektörüne kadar her sektörde çağrı merkezi hizmeti veriliyor. Başlı başına bir iş kolu olan çağrı merkezi ihtiyacını karşılamak üzere de Callpex kuruldu.
Türkiye’nin çağrı merkezi ihtiyacını en profesyonel olarak karşılamak üzere çalışan en kaliteli şirketlerinden biri olan Callpex Çağrı Merkezinde binlerce çalışan bulunuyor.
Callpex Çağrı Merkezi Türkiye’nin birçok popüler firmasının çağrı merkezi ihtiyacını gideriyor ve gün geçtikçe iş hacmi bir o kadar büyüyor.Callpex Çağrı Merkezi İş Başvurusu 2015

Callpex Çağrı Merkezi İstanbul, Bingöl ve Yozgat olmak üzere 3 ayrı lokasyonda, 7 gün 24 saat, 2.000 çalışanı ve 2.500 koltuk kapasitesi ile hizmetlerini sürdürüyor.
40’tan fazla farklı sektördeki iş ortağına hizmet veren Callpex, büyük atılımlarla büyümesini sürdürüyor. Callpex Çağrı Merkezi’nin de büyüme doğrultusunda personel ihtiyacı oluyor. Çağrı merkezleri öğrencilerin de part-time çalışmak için tercih ettikleri bir sektör olmasına rağmen, profesyonel olarak çalışmayı tercih edenlere de iş fırsatı sunuyor.

Eğer siz de çağrı merkezi çalışanı olmak istiyorsanız, Yozgat, Bingöl ve İstanbul’da yaşıyorsanız sektörde lider olan Callpex’e iş başvurusu yapabilirsiniz.

Callpex Çağrı Merkezi iş başvurusu

Sektörde, part-time ve full-time olarak çalışmak isteyenlerin iş başvurusunu firmanın kendi sitesine yapabilir. Aşağıdaki bağlantıdan ulaşacağınız başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. İnsan Kaynakları sayfasındaki formu kişisel bilgilerinizi doldurarak gönderin. İkinci başvuru yöntemi olarak da sisteme, adınızı soy adınızı ve bir adet fotoğraflı CV’nizi kayıt ediyorsunuz. Callpex Çağrı Merkezi’nin insan kaynakları uzmanları gerekli inceleme ve değerlendirmeler sonunda sizi görüşmeye çağıracaklardır. Eğer yetkili müdürler tarafından yapılan görüşmeler de pozitif geçerse iş başı yapabilirsiniz.
Callpex Çağrı Merkezi iş başvuru formunu doldurmak için Tıklayınız! 


Bir önceki yazımız olan Star TV İş Başvurusu-2015 başlıklı makalemizde Doğuş Yayın Grubu, Doğuş Yayın Grubu iş başvurusu ve NTV İş Başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ